İnfiniti FX35 nasıl bir araç?

mubert

Femtopat
Daha fazla  
2006 model FX35 almak istiyorum, biliyorsunuz ustunde Nissan 350Z'nin motoru var. Modeline gore oldukca opsiyonlu da spor SUV bir araç, almak istedigim araç ortalama 130000 Km'de, hasar kaydı yok temiz bir araç, hiç tüp takılmamış. Yakıtından haberim var fakat bu aracın motoru eskisi gibi iş yapar mı? Şu an YouTube'da izlediğim kadarıyla atmosferik olduğu için tüp takılabilirmiş, takıldığında çekişten düşeceğinin farkındayım ama motora herhangi bir zararı var mıdır? Bilen tecrübesi olan kişiler aydınlatırsa sevinirim

Hevesinizi desteklemek gerekirse güzel araç. Gerçekçi olmak gerekirse mantıksız. Bu arabayı almak için hem maddi derdimin olmaması lazım hem de bu arabanın 2. belki de 3. aracım olması lazım bence.

Hevesinizi desteklemek gerekirse güzel araç. Gerçekçi olmak gerekirse mantıksız. Bu arabayı almak için hem maddi derdimin olmaması lazım hem de bu arabanın 2. belki de 3. aracım olması lazım bence.
yakıtı için mi diyorsunuz yoksa çok arıza mı veriyor

@mubert Yakıt herhalde son düşüneceğim şey olurdu. O en azından almadan önce de ben burdayım diyen bir sorun. Bir arıza olması durumunda kime yaptıracağınız ve parçayı nereden ve ne sürede temin edeceğiniz daha büyük dert.

@mubert Yakıt herhalde son düşüneceğim şey olurdu. O en azından almadan önce de ben burdayım diyen bir sorun. Bir arıza olması durumunda kime yaptıracağınız ve parçayı nereden ve ne sürede temin edeceğiniz daha büyük dert.
nissan servislerinde bulunuyor hatta araç bazi yerlerde nissan infiniti fx35 diye geçiyor eski qasqai ile bazi parcalarida uyumlu

Yeni konular

Geri
Yukarı