Kitap Watchmen çizgi roman 333 TL!

Çizgi romanlarda kuşe kullanılıyor. Parlak ve pürüzsüz olur. Dergi ve broşürlerde kullanılır mutlaka görmüşsünüzdür. Normal kitap kağıdı (a4 gibi) değildir.
Pek anlayabildiğimi söyleyemem. Elime geçince hissiyatı normal kitaplardan farklı ya da aynı olursa yazarım.

Broşür veya derginin sayfaları nasıl olursa çizgi romanın sayfaları da öyle olur hocam. Elinize hiç dergi veya broşür almadınız mı?
Farklı bir roman almıştım, (kısa bir romandı, tam hatırlamıyorum) onun da dediğiniz gibi biraz daha farklı hissettiriyordu A4 kağıdına göre. Aynı şeyden mi bahsettiniz tam emin olamadım.

Dostlar elime geçti. Bana kuşe kağıt ve sorunsuz geldi bilginize. Hepsiburada da 20 TL daha ucuz ve taksitle alınabiliyor.
Hocam bana kuşe değil, normal kitap sayfası kağıdı gibi geldi. Bir de kitabın ön yüzünün belli kısımları ezilmiş.
IMG_20240514_193752.jpg

Sizce iade etmeli miyim? Ezik tarafları ilk 50-60 (?) sayfadan sonra pek hissedilmiyor.

Ekleme: Desteğe Gmail attım, iade edebilirsiniz derse ederim, edemezsiniz derse de çok uğraşmam.

Son düzenleme:
Hocam bana kuşe değil, normal kitap sayfası kağıdı gibi geldi. Bir de kitabın ön yüzünün belli kısımları ezilmiş.
Eki Görüntüle 2195574
Sizce iade etmeli miyim? Ezik tarafları ilk 50-60 (?) sayfadan sonra pek hissedilmiyor.

Ekleme: Desteğe Gmail attım, iade edebilirsiniz derse ederim, edemezsiniz derse de çok uğraşmam.
Amazon çok anlayışlı bu konularda. Ancak kitaplar hep böyle ezik geliyor. Bana gelen 3 kat baloncuklu poşete sarılıp bantlanmıştı ona rağmen ufak tefek hasarları var. Yani yenisi de pürüzsüz gelmez muhtemelen. Benimkinin de arkasında var pek takmıyorum ben. Ha ama benimkisi sayfaları etkilemiyor sizinki fazlaymış biraz.

Amazon çok anlayışlı bu konularda. Ancak kitaplar hep böyle ezik geliyor. Yani yenisi de pürüzsüz gelmez muhtemelen. Benimkinin de arkasında var pek takmıyorum ben.
Ürün iadesi değil de para iadesi yapılırsa işime gelir :D

Yanıtlanınca yazarım, olumlu dönüş yaparlarsa sizde gmail atın bence.

@Consil55 Hocam yanıt geldi, direkt iadeye almışlar, gelen gmail'de ürünü iade etmem gerektiği yazıyor ama müşteri hizmetleri kusurlu ürün geri alınmayacak diyor. Beleşten fazladan kitabım oldu :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı