Infinix Hot 30 alınır mı?

• Konuyu başlatan 4li
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 312
Bütçe
5500

4li

Femtopat
Daha fazla  
İyi sosyaller arkadaşlar şu anda iPhone 6 kullanıyorum gayet memnundum fakat sürekli bozuluyor artık yeni bir telefona geçmek istiyorum. Infinix Hot 30 şu anda 5500 TL civarlarında günlük kullanım olarak Instagram YouTube WhatsApp gibi uygulamalarda geziniyorum. Oyun olarak pes tarzı oyunlar oynuyorum (nadiren belki PUBG Mobile) sizce bu cihaz beklentilerimi karşılar mı? Teşekkürler.

İşlemcisi eski, günlük kullanımda sıkt yok beklentileri karşılar ama kasmalar donmalar mühtemel.

İşlemcisi eski, günlük kullanımda sıkt yok beklentileri karşılar ama kasmalar donmalar mühtemel.

Hocam ana ekrandaki geçişlerde donmalar yapar mı oyun pek fazla oynamıyorum zaten sosyal medyada kasmasın yeter benim için.

Hocam ana ekrandaki geçişlerde donmalar yapar mı oyun pek fazla oynamıyorum zaten sosyal medyada kasmasın yeter benim için.

Hocam bir de iPhone 6 ya göre iyi midir iyi değilse hiç bulaşmayayım😃

Hocam bir de iPhone 6 ya göre iyi midir iyi değilse hiç bulaşmayayım😃

Kesin bir şey söyleyemem hocam o konuda, sonuçta o modeli kullanmadım. Daha doğrusu hiç kullanmadım, iPhone 6'dan her yönden daha iyidir bataryası sizi üzmez.

Kesin bir şey söyleyemem hocam o konuda, sonuçta o modeli kullanmadım. Daha doğrusu hiç kullanmadım, iPhone 6'dan her yönden daha iyidir bataryası sizi üzmez.

Teşekkürler hocam iyi sosyaller.

Alınmaz. Bu bütçede 2.ele yönelmenizi öneririm.
2. El pek tercihim değil batarya konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum

Geri
Yukarı