Infinix Note 30 alınır mı?

siverz

Centipat
Daha fazla  
Şu anki telefonum Huawei Mate 20 Lite ve sorun çıkarmaya başladı bu yüzden değiştirmek istiyorum. Infinix Note 30 düşünüyorum sizce nasıl alınır mı?

Şuan kullanıyorum ve memnunum. Sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim.

Ayrıca incelemesini de yapmıştım.

Çok anlamasam da bu bütçede Samsung telefonlar daha iyi diye biliyorum.

Şuan kullanıyorum ve memnunum. Sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim.

Samsung telefonlardan uzak kalmaya çalışıyorum hiç sevmediğim bir marka

Şu an kullanıyorum ve memnunum. Sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim.

Ayrıca yaptığınız incelemeye bir göz gezdirdim. Sormak istediğim birkaç husus var kemerası uzun vadede sorun çıkarıyor mu? Pil sağlığı çok hızlı mı düşüyor 5000mAh yerine 3500 civarına düşüyor mu?

O bütçede en iyisi s20 fe.
samsun markasından uzak durmak istiyorum.

Ayrıca yaptığınız incelemeye bir göz gezdirdim. Sormak istediğim birkaç husus var kemerası uzun vadede sorun çıkarıyor mu? Pil sağlığı çok hızlı mı düşüyor 5000mAh yerine 3500 civarına düşüyor mu?

samsun markasından uzak durmak istiyorum.
Ozaman isterseniz yurtdışı xiaomi modellerine bakabilirsiniz.İnfinix dayımda var hiç memnun değil.

Aslında incelemeyi ilk izlenim olarak yaptığım için hata yaptım muhtemelen. Telefonu 120 Hz ile kullanmak tabi 60 Hz'e göre daha hızlı bitiriyor. Benim önceki telefonum 60 Hz olduğu için böyle bir yanılgıya düştüm. Zamanla 120 Hz ayarı açık ve enerji tasarrufu kapalı şekilde günü rahat çıkardığını gördüm.

Kameradan üst düzey beklentiniz olmasın. Sabit şekilde iyi fotoğraf çekebilse de hareketli ortamlarda yapay zeka modu açıksa sapıtıyor gibi. Yapay zeka modu kapalı ve 64 MP ile gayet güzel fotoğraflar çekiyor. Amiral gemisi kalitesinde değil tabi ki. Öyle bir beklentiniz varsa kamerada hüsrana uğrarsınız büyük ihtimalle.

Aslında incelemeyi ilk izlenim olarak yaptığım için hata yaptım muhtemelen. Telefonu 120 Hz ile kullanmak tabi 60 Hz'e göre daha hızlı bitiriyor. Benim önceki telefonum 60 Hz olduğu için böyle bir yanılgıya düştüm. Zamanla 120 Hz ayarı açık ve enerji tasarrufu kapalı şekilde günü rahat çıkardığını gördüm.

Kameradan üst düzey beklentiniz olmasın. Sabit şekilde iyi fotoğraf çekebilse de hareketli ortamlarda yapay zeka modu açıksa sapıtıyor gibi. Yapay zeka modu kapalı ve 64 MP ile gayet güzel fotoğraflar çekiyor. Amiral gemisi kalitesinde değil tabi ki. Öyle bir beklentiniz varsa kamerada hüsrana uğrarsınız büyük ihtimalle.
kamera çok kaliteli olmasına gerek yok göze hoş görünsün fotoğraflar yeter benim için. Ayrıca telefonu yurtdışından alıp, IMEI için şu an ki telefonumdakini kullanmayı düşünüyorum

Aslında incelemeyi ilk izlenim olarak yaptığım için hata yaptım muhtemelen. Telefonu 120 Hz ile kullanmak tabii 60 Hz'e göre daha hızlı bitiriyor. Benim önceki telefonum 60 Hz olduğu için böyle bir yanılgıya düştüm. Zamanla 120 Hz ayarı açık ve enerji tasarrufu kapalı şekilde günü rahat çıkardığını gördüm.

Kameradan üst düzey beklentiniz olmasın. Sabit şekilde iyi fotoğraf çekebilse de hareketli ortamlarda yapay zeka modu açıksa sapıtıyor gibi. Yapay zeka modu kapalı ve 64 MP ile gayet güzel fotoğraflar çekiyor. Amiral gemisi kalitesinde değil tabii ki. Öyle bir beklentiniz varsa kamerada hüsrana uğrarsınız büyük ihtimalle.

Hocam ben biraz araştırdım büçeye biraz daha ekleyip.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 256 GB 8 GB RAM​

Alsam daha mı iyi olur sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı