İnfinix Note 8 PUBGM 120 FPS

parker26strike

Picopat
Daha fazla  
Bu cihazda PUBGM'de 120 FPS alıyorum normal mi? Hem lobide hem oyunda. Akıcı-yüksek kalitede. Ama FPS 120'ye sınırlanıyor gibi 1 FPS bile yükselmiyor ve arada 117-118 gibi değerler oluyor. 3-4 tane FPS gösterici ile denedim sonuç hep aynı. Oyuna girerken 60. Lobiye girince birden 120'ye yükseliyor. Ayrıca vurgu rengini geliştirici seçeneklerinden değiştirdim. Değişmedi. Reset vs. attım bir şey değişmedi. Geri kalanında cihazdan aşırı memnunum. Herhangi bir problemi yok. Fazlasıyla memnun etti.

Bu cihazda Pubgm'de 120 FPS alıyorum normal mi? Hem lobide hem oyunda. Akıcı-yüksek kalitede. Ama FPS 120'ye sınırlanıyor gibi 1 FPS bile yükselmiyor ve arada 117-118 gibi değerler oluyor. 3-4 tane FPS gösterici ile denedim sonuç hep aynı. Oyuna girerken 60. lobiye girince birden 120'ye yükseliyor. Ayrıca vurgu rengini geliştirici seçeneklerinden değiştirdim. Değişmedi. Reset vs. attım bir şey değişmedi. Geri kalanında cihazdan aşırı memnunum. Herhangi bir problemi yok. Fazlasıyla memnun etti.

O telefon taş 40 parçaya yarılsa en fazla 75 FPS verir.

Ayrıca ekranı 60Hz o cihazın bu sebeple 60FPS üstüne çıkmaz kullandığınız FPS ölçer hatalı.
Ayrıca akıcı-yüksek demek akıcı ayarda 30FPS demek.

O telefon taş 40 parçaya yarılsa en fazla 75 FPS verir.

Ayrıca ekranı 60Hz o cihazın bu sebeple 60FPS üstüne çıkmaz kullandığınız FPS ölçer hatalı.
Ayrıca akıcı-yüksek demek akıcı ayarda 30FPS demek.

Telefonun kendi göstergesi ile de baktım. Hangi ayarlara aldıysam 118 120 FPS arası değişiyor. Lobide ve oyunda aynı. Ayrıca hiç kasma vs. yok.

resim_2021-09-12_124121.png

Böyle hocam.

Son düzenleme:
Hocam telefonun göstergesi bozuk :D

Pubgm oyununda kare hızı ayarı "yüksek" de ise en fazla 30FPS alabilirsiniz.

Tüm ayarlar Full takılma yırtılma hiçbirşeyde yok hocam bilmiyorum da siz anlarsınız Android'in geliştirici ayarlarından vurgu rengini değiştiriyorum değişmiyor. Bir çözümü var mıdır?

60Hz ekranıyla, G80 işlemcisiyle 120FPS almasının imkanı yok ayrıca PUBGM en fazla 90FPS destekliyor diye biliyorum. Yani gösterge tamamen yanlış.

Tüm ayarlar Full takılma yırtılma hiçbirşeyde yok hocam bilmiyorum da siz anlarsınız Android'in geliştirici ayarlarından vurgu rengini değiştiriyorum değişmiyor. Bir çözümü var mıdır?

Hocam "Full" dediğiniz ayarlar en düşük grafikte en yüksek FPS desteğinin 3'te biri kadar.
En fazla 60FPS alabilirsiniz o cihazda ekranı sebebiyle zaten işlemcisi taş 40 parçaya yarılsa 70FPS verir.

30 FPS verme durumu PUBG ile alakalı FPS limitini onlar belirliyor.

Geri
Yukarı