İngilizce eğitim seti veya Online kurs önerisi

yagbunizampasha

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, başlangıçtan İngilizce öğrenmek istiyorum. Fiyatı çok absürt olmadığı sürece Online kurs veya eğitim seti tavsiyesi verebilirsiniz. YouTube'dan kanal tavsiyesine de açığım.

Dili kullanmadığınız için online kursların basit seviye öğrenmek dışında bir işe yarayacağını düşünmüyorum hatta diksiyon hatalarınızı düzeltecek birisi olmadığı için yanlış öğrenmenize sebep olabilirler. Bence bölgenizde bulunan kurslarla görüşün, belediye kurslarına bakın veya üniversiteye gidiyorsanız yabancı diller yüksekokulunun kurs verip vermediğine bakın ve onlara şans verin.

Udemy'den 70₺ ye kurslar alabilirsiniz. Giriş seviyesi için youtube'dan ücrestiz videolarda izleyebilirsiniz.

Giriş kitabı almanızda fayda olacağını düşünoyurum.
https://www.hepsiburada.com/english...ramer-kitabi-murat-kurt-pm-kfnmkpublication04 daha uygun yerde bulabilirseniz onu alın.

Öyle spesifik bir kanal vs önermeyeceğim giriş seviyesi olduğu için. Daha ileri seviyeler için önerebilirim anca.

Udemy'den 70₺ ye kurslar alabilirsiniz. Giriş seviyesi için YouTube'dan ücrestiz videolarda izleyebilirsiniz.

Giriş kitabı almanızda fayda olacağını düşünoyurum.
https://www.hepsiburada.com/english...ramer-kitabi-murat-kurt-pm-kfnmkpublication04 daha uygun yerde bulabilirseniz onu alın.

Öyle spesifik bir kanal vs önermeyeceğim giriş seviyesi olduğu için. Daha ileri seviyeler için önerebilirim anca.

Kitaba gerek yok aslında internetten kolayca bulabilir her şeyi.

Dili kullanmadığınız için online kursların basit seviye öğrenmek dışında bir işe yarayacağını düşünmüyorum hatta diksiyon hatalarınızı düzeltecek birisi olmadığı için yanlış öğrenmenize sebep olabilirler. Bence bölgenizde bulunan kurslarla görüşün, belediye kurslarına bakın veya üniversiteye gidiyorsanız yabancı diller yüksekokulunun kurs verip vermediğine bakın ve onlara şans verin.
Yüzyüze eğitim her zaman daha iyidir ancak hiç gelişmemiş bir yerde yaşıyorum bölgede 1 tane kurs var o da berbat düzeyde üniversiteye gitmiyorum liseye gidiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı