İngilizce geliştirme kursu önerisi

Yumak

Hectopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar B1 ingilizcem var ama yazın yurt dışına çıkacağım 1.5 aylık bir süre ve eğitimim içinde ingilizcemi geliştirmek istiyorum. Ücretli bildiğiniz yaklaşık 6 ayda ingilizcemi geliştirebileceğim Online kurs var mı? Kullanan ve faydasını gören varsa yazarsa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cambly kullanmak, günlük kelime listesi yaparak onları öğrenmek ve aktif olarak kullanmak, Dizi-filmleri altyazılı izlemek, İngilizce kitaplar okumak ve yabancılarla sohbet etmek yeterli olacaktır.

Bu tür şeylere para vermeye gerek yok aslında. Bol bol dizi izleyeyin, İngilizce kitap okuyun. Yurt dışına çıkacağınız için İngilizce seviyeniz artacaktır zaten.

Bu tür şeylere para vermeye gerek yok aslında. Bol bol dizi izleyeyin, İngilizce kitap okuyun. Yurt dışına çıkacağınız için İngilizce seviyeniz artacaktır zaten.

Hocam maalesef dil konusunda özgüvenim çok olmadığı için çok kasılıyorum. İngilizce yazabiliyorum veya okuyabiliyorum ama karşıma birisi gelse sürekli 'eeee' şeklinde bekleyip kasılıyorum. Bunu az çok aşmak istiyorum.

Hocam maalesef dil konusunda özgüvenim çok olmadığı için çok kasılıyorum. İngilizce yazabiliyorum veya okuyabiliyorum ama karşıma birisi gelse sürekli 'eeee' şeklinde bekleyip kasılıyorum. Bunu az çok aşmak istiyorum.
Tamam işte, yabancılarla konuşmanız lazım. Yavaş yavaş alışacaksınız. Cambly size çok yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı