İngilizce kursu önerisi

Sorplav

Decapat
Daha fazla  
1 sene İngilizce hazırlık okudum ama hazırlık sürecim pandemiye denk geldiği için açıkçası lay lay lom şekilde geçti. Bölümümde İngilizce olduğu için açıkçası bayağı zorlanıyorum bende bu yüzden bir İngilizce kursuna kaydolup ingilizcemi geliştirmek istiyorum. Ama internette bir takım araştırmalar yaptığım zaman çoğu kişi boşa para ve zaman kaybı olduğunu internetteki çeşitli kaynaklar ile kendimde öğrenip geliştirebileceğimi söylüyor. Acaba siz ne önerirsiniz illa bir kursa gitmek şart mı yoksa evde kendimiz çalışarakta iyi bir seviyeye gelebilir miyiz? Veya İstanbul içi kurs önerebilecek var mı?

1 sene İngilizce hazırlık okudum ama hazırlık sürecim pandemiye denk geldiği için açıkçası lay lay lom şekilde geçti. Bölümümde İngilizce olduğu için açıkçası bayağı zorlanıyorum bende bu yüzden bir İngilizce kursuna kaydolup ingilizcemi geliştirmek istiyorum. Ama internette bir takım araştırmalar yaptığım zaman çoğu kişi boşa para ve zaman kaybı olduğunu internetteki çeşitli kaynaklar ile kendimde öğrenip geliştirebileceğimi söylüyor. Acaba siz ne önerirsiniz illa bir kursa gitmek şart mı yoksa evde kendimiz çalışarakta iyi bir seviyeye gelebilir miyiz? Veya İstanbul içi kurs önerebilecek var mı?
Anadili İngilizce olan hocaları bulunan kursları tercih ederseniz baya işe yarıyor. Grameri kendiniz de yaparsınız ama jargona alışık olmadığınız için konuşma sırasında çok takılma yaşanılıyor.

Anadili İngilizce olan hocaları bulunan kursları tercih ederseniz bayağı işe yarıyor. Grameri kendiniz de yaparsınız ama jargona alışık olmadığınız için konuşma sırasında çok takılma yaşanılıyor.

Bazı yerlerle görüştüm ama Türk ve yabancı hocalar karışık bir şekilde ders veriyor. Görüştüğüm bir yer içime sinmişti ama sürekli arayıp ne zaman kayıt olacaksınız indirimden yararlanamazsınız şekilde rahatsız ettiklerinden dolayı orayada şüpheyle bakmaya başladım.

Bazı yerlerle görüştüm ama Türk ve yabancı hocalar karışık bir şekilde ders veriyor. Görüştüğüm bir yer içime sinmişti ama sürekli arayıp ne zaman kayıt olacaksınız indirimden yararlanamazsınız şekilde rahatsız ettiklerinden dolayı orayada şüpheyle bakmaya başladım.
Çok zorluyorlarsa kayıt olmayın, ama bu tarz kurslar özellikle konuşma konusunda yardımcı oluyor.

English Time veya British Time olabilir. Ancak size tavsiyem tanıdığnız biriyle İngilizce konuşmalısınız. İngilizceyi günlük hayatta sürekli kullanmalısınız ki İngilizce öğrenebilesiniz. Ben de öyle insanlar arıyoeum eğer bulamazsanız ben buradayım :D

Yurt dışında dil kursuna gitmiştim 3 ay. Cok yüksek ücret ödedim. Bursaya geldim. Köreldi İngilizcem. Özel ders almaya karar verdim. Konuşma pratiğimi yükseltmek istedim. Çalıştığım fabrikada mühendis arkadaş Aysun Hanım diye biri olduğunu söyledi. Çok ilgili hırslı ve sistemde yurt dışı dil okulları sistemini uyguluyor dedi. Görüştük. Kahve içtik. Kendine güveni ve işi bildiği Çok belli. Özel ders kendisinden almaya karar verdim. İngilizce Profesörleri olduğunu söyledi. Eğitime Aysun hoca ile başladık. B1 seviyesindeyim. Dersler iyi gidiyor ama zorluyor. Başarılı olmasını istiyor. Mükemmeliyetçi bir yapısı var. Koçluk ile de iyi destek sağlıyor. Yurt dışındaki dil kurslarindan farkı yok. Eğitim olarak memnunum. Daha sonra yabancı öğretmen ile devam etmeyi düşünüyorum. Bana güven verdi. Görüşün derim. aysunugus.com.tr

Geri
Yukarı