İngilizce ödevimi yapmadığım için okula gitmesem olur mu?

"Disiplini" kafana takma M.E.B Ortaöğretim Kurumları Disiplin Yönetmeliği

İstersen gitme, hoca sana şiddet uygulamaya kalkarsa sadece vurmasını bekle. Vurduğu yada bir şiddet uyguladığı anda müdüre ve aile bireylerine söyle, gereği yapılır.

Cevap anahtarı? 30 sorunun 14'ünü doğru yap 8'ini yanlış kalanını anlamadım deyip boş bırak.

Bende, ne ilginç insanlar var.

Evet çok ilginç.
Soruları buraya yaz biz halledelim. Fazla vaktinde kalmadı bak.

Bilgisayar kullanıyorum telefonum yok o yüzden fotoğraf çekip atamıyorum.
Cevap anahtarı? 30 sorunun 14'ünü doğru yap 8'ini yanlış kalanını anlamadım deyip boş bırak.

Tamam şimdi hemen yapıyorum.

Ödev test ama bende nasıl anladığını bilmiyorum.
Soruları buraya at çözelim.

Sadece bilgisayar kullanıyorum bilgisayarımın kamerası bozuk fotoğraf çekemiyorum kusura bakmayın.

Tamam.
İstersen gitme, hoca sana şiddet uygulamaya kalkarsa sadece vurmasını bekle. Vurduğu ya da bir şiddet uyguladığı anda müdüre ve aile bireylerine söyle, gereği yapılır.

Tamam teşekkür ederim.

Fotoğraf atmanıza gerek yok yazarakta atabilirsiniz.

Öğretmenizden azar işitmek istemiyorsanız yazacaksınız maalesef.

Teşekkür ederim şu an halletim ödevi Google translateden bakarak yaptım hepsini 30 soruda 14 soruyu doğru yaptım 8 soruyu yanlış yaptım 8 boş yaptım yalandan kafadan salladım inşallah öğretmenden azar işitmem.

Pazartesi okula gidersem ödev yapmadığım için beni disipline verecek sonra velimi arayacak velim bana kızacak zaten babam çok sinirli biri.
Bir arkadaşından rica edersin okula gidince. Tabi ilk 2 ders değilse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…