İngilizce Performans Ödevi

Piscosour

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
9. sınıf lise öğrencisiyim. Performans ödevimin konusu ''Prepare Dictionary About School Departments''. Okul bölümlerini anlatmamı istiyor. Okul bölümleri;

Bilişim bölümü, Elektrik elektronik bölümü, Otomasyon bölümü, Motor bölümü.

Daha konumun Türkçe çevirisini bilmiyorum. İngilizce yazıp Türkçe anlatacakmışım. Bir el atsanız da bu performans ödevini yapayım. Kartona falan yapacağım. Çünkü 1. sınavım 85, uygulama notum 30, yani ortalamamın iyi olması lazım. Onun için bu dersin performansına önem veriyorum. Şimdiden yardım eden, yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler. :D

Son düzenleme:
Beyin fırtınası taslağını kullanabilirsin. Kartonun tam ortasına okulunun güzel bir resmini koyucaksın. Çevreye doğru yayılan oklarla bölümleri göster ve her birinin altına o bölümün amaçları ve işlevleri hakkında 2-3 cümlelik bilgiler geliştir. Okul fotoğrafının altına da kurulua tarihi ve yöneticileri hakkında bilgilere yer verilebilir. Şu anda cep telefonundan giriyorum. Haftaiçi projene yardımcı olacağım. Takipteyim.

Kendin yapsan daha yararlı olur burada kimse yardımcı olmaz.
Onu ben de düşündüm de ingilizce cümle hazırlayamıyorum. Çeviriler de doğru düzgün çalışmıyor.
Beyin fırtınası taslağını kullanabilirsin. Kartonun tam ortasına okulunun güzel bir resmini koyucaksın. Çevreye doğru yayılan oklarla bölümleri göster ve her birinin altına o bölümün amaçları ve işlevleri hakkında 2-3 cümlelik bilgiler geliştir. Okul fotoğrafının altına da kurulua tarihi ve yöneticileri hakkında bilgilere yer verilebilir. Şu anda cep telefonundan giriyorum. Haftaiçi projene yardımcı olacağım. Takipteyim.
Okul bu sene açıldı :D. Bu hafta salı günü teslim etmem gerekiyor. Bu bilgi de çok işime yarayacak. Çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı