İngiltere fiziksel SIM kartı kaydı nasıl oluyor?

kisisel kullanim icin alacagim ayda 5 sterlin yuklerim sıkıntı olmaz

Olur, olur.

Türkiye kullanım fiyatları

1684665984046.png

Ayrıca:
1684666637777.png

Yurtdışında kullanabilmen için, sim kart önce İngiltere'de bir kez kullanılmış olmalı.

Sen 'kullanım için' yazdın, 'sadece SMS almak için kullanmak istiyorum' demedin.

Satılan paketleri sadece İngiltere'de ve (kısmen) AB'de de kullanabiliyorsun. Türkiye'de sadece dakika, SMS ve interneti MB bazında kullabiliyorsun (tabloda gösterildiği gibi).

İlla almak istiyorsan, o zaman alabilirsin.

Sen 'kullanım için' yazdın, 'sadece SMS almak için kullanmak istiyorum' demedin.

Satılan paketleri sadece İngiltere'de ve (kısmen) Ab'de de kullanabiliyorsun. Türkiye'de sadece dakika, SMS ve interneti MB bazında kullabiliyorsun (tabloda gösterildiği gibi).

İlla almak istiyorsan, o zaman alabilirsin.

Hocam lyca paketlerine bak öyle değil aloturka paketler var Türkiye'de kullanabiliyorsun

Hocam lyca paketlerine bak öyle değil aloturka paketler var Türkiye'de kullanabiliyorsun

Var. Fakat aylık £5 fiyatlı bir paket göremedim. Aloturka paketlerin fiyatları £15 (yaklaşık 330 TL)'den başlıyor. Ayrıca BTK'nın 'Roamıng' kurallarını da incelemende fayda var. Yurtdışı sim kartları ancak 4 ay (120 gün) Türkiye sınırları içersinde kullanabilirsin. İMEİ olayı ayrı, sim kart olayı farklı!

Var. Fakat aylık £5 fiyatlı bir paket göremedim. Aloturka paketlerin fiyatları £15 (yaklaşık 330 TL)'den başlıyor. Ayrıca BTK'nın 'Roamıng' kurallarını da incelemende fayda var. Yurtdışı sim kartları ancak 4 ay (120 gün) Türkiye sınırları içersinde kullanabilirsin. İMEİ olayı ayrı, sim kart olayı farklı!
Şu kısmı tam anlayamadım..
""Yurtdışı sim kartları ancak 4 ay (120 gün) Türkiye sınırları içersinde kullanabilirsin""

Yurtdışı banka hesabım var güvenlik için bankacılık uygulaması giriş SMS için hattı kullanıyorum. 4 ay sonra ne olacak?

Şu kısmı tam anlayamadım.
""Yurt dışı SIM kartları ancak 4 ay (120 gün) Türkiye sınırları içerisinde kullanabilirsin""

Yurt dışı banka hesabım var güvenlik için bankacılık uygulaması giriş SMS için hattı kullanıyorum. 4 ay sonra ne olacak?

Ben şöyle düşündüm, tuşlu bir tane telefon alıp(500) liraya hem kontör atıp hem de 4+4+4 diye götürtmek

Ben şöyle düşündüm, tuşlu bir tane telefon alıp(500) liraya hem kontör atıp hem de 4+4+4 diye götürtmek

Operatörün şartlarını incele. Mesela kısıtlı uluslararası dolaşım sunabilir, belli bir süre sonra yaptırım uygulayabilir ya da SIM kartını iptal edebilir, her 30, 60, 90 günde bir ücretli kullanmanı isteyebilir vs.

Operatörün şartlarını incele. Mesela kısıtlı uluslararası dolaşım sunabilir, belli bir süre sonra yaptırım uygulayabilir ya da SIM kartını iptal edebilir, her 30, 60, 90 günde bir ücretli kullanmanı isteyebilir vs.
5 sayfalık pdf de kaçıncı madde, paragraf bu?
Ben BDK aradım (IMEI kayıt resmi numarası)
Telefon yurtdışı,hat yurtdışı sadece SMS için kullanılacak türkiyede roaming için dedim
Cihaza türk hat takma sınırsız dediler..

Geri
Yukarı