İngiltere Vatandaşı olmadan İngiltere'de kaç ay kalınabilir?

Rustyn

Hectopat
Yakın zamanda İngiltere'ye gitmek istiyorum. İngiltere'de sevgilim var ve her yıl bir ben bir o olacak şekilde gidip gelmeyi düşünüyoruz. Üniversitem bittikten sonra biraz para biriktirip orada kalabileceğim kadar kalmak istiyorum. İnternetten birkaç araştırma yaptım fakat tam emin olamadım. Bu konuda bilgisi olan birisi konuya cevap verebilirse çok sevinirim.

Çözüm
Screenshot_2019-05-12-15-55-10-1.png
Yakın zamanda İngiltere'ye gitmek istiyorum. İngiltere'de sevgilim var ve her yıl bir ben bir o olacak şekilde gidip gelmeyi düşünüyoruz. Üniversitem bittikten sonra biraz para biriktirip orada kalabileceğim kadar kalmak istiyorum. İnternetten birkaç araştırma yaptım fakat tam emin olamadım. Bu konuda bilgisi olan birisi konuya cevap verebilirse çok sevinirim.
17 yaş için fazla uçuk bir hayal değil mi? Eğer şaka amaçlı bir konu değilse; öncelikle oturum izni almanız lazım.

Son düzenleme:
17 yaş için fazla uçuk bir hayal değil mi? Eğer şaka amaçlı bir konu değilse; öncelikle oturum izni almanız lazım.
Ekimde 18 olacağım zaten Üniversiteyi bitirince yeteri kadar büyümüş olurum herhalde? Bu yaz kendisi gelmek istiyor arkadaşlarıyla Kıbrıs'a gidecekler,arkadaşları dönerken oda Türkiye'ye gelecek bende sürpriz yapıp ondan sonraki sene gitmek istiyorum. Tabi ki bu gidişim 2 hafta ya sürer ya sürmez. Asıl yolculuğu Üniversiteden sonra yapmak istiyorum ve evet cidden şaka amaçlı bir konu değil. Baya baya ciddi düşünüyoruz tek endişemiz aramızdaki mesafe o mesafeyi de kapatabilirsek dünyanın en mutlu insanı olabilirim. Bir sorum daha olacak yaşımız ilerlediğinde ve evlendiğimizde Vatandaşlık alabiliyor muyum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı