İngiltere'den PS5 için güç kablosu alınır mı?

Scorpion007

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Priz dönüştürücü satın alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, İngiltere'den PlayStation 5 aldım lakin güç kablosu Türkiye'ye uyumlu değil orijinal kablo harici kablo kullanmak herhangi bir sıkıntı yaratır mı acaba? Hama marka güç kablosu almayı düşünüyorumda bu şekilde kullanan var mıdır? İlk defa PS kullandığım için bir bilgim yok yardım edebilir misiniz?
Ürün bu https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0002W697E/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

Yorumlarda sıkıntı yaşayan yok zaten, düz AC voltajı iletiyor bunu Türkiye'de her yerde bulabilirdiniz.

Priz dönüştürücü satın alabilirsiniz.
bazı yerlerde priz dönüştürücü yerine yeni kablo kullanmanın daha sağlıklı olduğunu okudum ama sizce hangi türlü daha iyi olur dönüştürücü ile mi yeni ac kablo ile mi

Yorumlarda sıkıntı yaşayan yok zaten, düz AC voltajı iletiyor bunu Türkiye'de her yerde bulabilirdiniz.
daha sipariş vermedim hocam da çok da 15-20 tllik kablolardan almayı düşünmüyorum hama en azından bilindik bir marka ve kablosu 2.5m 120 tlden 91e düşmüş alınmaz mı sizce

Bazı yerlerde priz dönüştürücü yerine yeni kablo kullanmanın daha sağlıklı olduğunu okudum ama sizce hangi türlü daha iyi olur dönüştürücü ile mi yeni AC kablo ile mi?

Daha sipariş vermedim hocam da çok da 15-20 TL'lik kablolardan almayı düşünmüyorum hama en azından bilindik bir marka ve kablosu 2.5m 120 TL'den 91e düşmüş alınmaz mı sizce.

Standart bir kabloya o paraları verme bence trendyol veya Hepsiburada'da vardır.

İngiliz-Türk priz dönüştürücü almaya karar verdim 11-15 TL arası bir sorun olmaz galiba hem bu şekilde kendi yanında gelen kabloyu kullanmış olacağım.

İyi yaparsın sorun olmaz ama dikkatli kullan Ark yapıp bir şeyleri tutuşturabilir tam otursun birbirlerine sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, İngiltere'den PlayStation 5 aldım lakin güç kablosu Türkiye'ye uyumlu değil orijinal kablo harici kablo kullanmak herhangi bir sıkıntı yaratır mı acaba? Hama marka güç kablosu almayı düşünüyorumda bu şekilde kullanan var mıdır? İlk defa PS kullandığım için bir bilgim yok yardım edebilir misiniz?
Ürün bu Güç Kablosu Radyo+Kasetçalar Siyah 2.5m : Amazon.com.tr: Müzik Enstrümanları ve DJ
Selamlar,ürünü İngiltere'den nereden ve ne kadara aldınız acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı