Banka/Kart İninal 250'ye mi cashback yapıyor 500'e mi?

BtaKedy

Femtopat
Daha fazla  
İnternetten araştırdığımda 250 TL ve üstü Steam alışverişinde %10 cashback yazıyor.
İninalın uygulamasında 500 ve üzerine yazıyor.

Dosya Ekleri

• D552C6DF-E66E-4486-BD96-A2AE65B029DA.jpeg
    D552C6DF-E66E-4486-BD96-A2AE65B029DA.jpeg
    223,4 KB · Görüntüleme: 62
Çok kötü Papara her harcamanıza cashback veriyor.

Biliyorum onu ininal o bakımdan çok köti zaten şu anda tatildeyim diye ininal kullanıyorum dönünce başka Tosla'ya geçmeyi Tosla hakkında ne düşünüyorsunuz.

Hocam Nays daha iyi %20 veriyor. 100 TL'ye kadar cashback almak mümkün. Açması da kolay Nays'ı.

Arkadaşım Tosla'ya geçti bende Tosla'ya geçmeyi düşünüyorum Nays'ın komisyonu kaç TL?

Biliyorum onu ininal o bakımdan çok köti zaten şu anda tatildeyim diye ininal kullanıyorum dönünce başka Tosla'ya geçmeyi Tosla hakkında ne düşünüyorsunuz.

Arkadaşım Tosla'ya geçti bende Tosla'ya geçmeyi düşünüyorum Nays'ın komisyonu kaç TL?
Papara gibi ücretsiz hocam herhangi bir komisyon yok. Nays'daki çoğu kampanya daha iyi bence. Şöyle aşağıdaki siteden bakabilirsiniz de hatta. Sadece papara gibi direkt vermiyor, 2-3 gün içerisinde geliyor. Sadece bir kere bana 1 ay civarı geç gelmişti ama onun dışında hiç sıkıntı yaşamadım 3 iş günü demesine rağmen bayramda Steam'den alışveriş yaptım ve dün bayram günleri olmasına rağmen ödendi. Ben kendim nays ve papara kullanıyorum önceden ininal vardı son 2 yıldır kullanmadım hiç. Tosla da komisyon alıyor kampanyalarını da çok beğenmemiştim.
Kampanyalar | Nays

Papara gibi ücretsiz hocam herhangi bir komisyon yok. Nays'daki çoğu kampanya daha iyi bence. Şöyle aşağıdaki siteden bakabilirsiniz de hatta. Sadece Papara gibi direkt vermiyor, 2-3 gün içerisinde geliyor. Sadece bir kere bana 1 ay civarı geç gelmişti ama onun dışında hiç sıkıntı yaşamadım 3 iş günü demesine rağmen bayramda Steam'den alışveriş yaptım ve dün bayram günleri olmasına rağmen ödendi. Ben kendim Nays ve Papara kullanıyorum önceden ininal vardı son 2 yıldır kullanmadım hiç. Tosla da komisyon alıyor kampanyalarını da çok beğenmemiştim.
Kampanyalar | Nays

Hocam ben Tosla'ya yakında şok olduğu için geçeceğim benim evin yakınlarında ATM yok para yükleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı