ininal bana Discord'dan 99 dolarlık alışveriş için şifre yolladı

Arkadaşlar dün Discord hesabımı çaldırmıştım ve içinde bakiye olmayan sanal bir kart kayıtlıydı. Bugün ise ininal bana başlıktaki gibi bir mesaj yolladı. Gerçek ininal hesabımda hiçbir etkinlik gözükmüyor. Ayrıca Discord'daki kayıtlı numaram ile Inial'daki kayıtlı numaram aynıydı. Ne olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün Discord hesabımı çaldırmıştım ve içinde bakiye olmayan sanal bir kart kayıtlıydı. Bugün ise ininal bana başlıktaki gibi bir mesaj yolladı. Gerçek ininal hesabımda hiçbir etkinlik gözükmüyor. Ayrıca Discord'daki kayıtlı numaram ile Inial'daki kayıtlı numaram aynıydı. Ne olmuş olabilir?

Zaten alışveriş yapılmadıktan sonra etkinlik gözükmez, büyük ihtimalle Discord'u çalan eleman bir şey almaya çalıştı, senin telefonuna gelen şifre olmadan yapamadı.

Çalınmış Discord hesabınızdan Nitro alışverişi yapıyorlar olan bu. O sanal kartınızı kapatın İninal'den ve Discord Destekle iletişime geçin hesap çalınmasıyla ile ilgili.
Hocam ama bakiye yokmuş o zaman bu arkadaş kendi parasını mı yükledi benim bildiğim ininalde - bakiye olmuyor.

geçmiş olsun yunus
---01586--NAN

Yeni konular

Geri
Yukarı