Ininal Fatura Adresi

• Konuyu başlatan Cihat
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 25B
Hocam 7 tane kart gelmedi çünkü deyim yerindeyse her kanattan ulaştım adamlara durumlara yorum attım, mail attım, kendi sitesinden yazdım. Bunların hepsi 7 kartın sipariş iptalleri içindi. Şimdi sıra doğru düzgün bir(1) :D sipariş verebilmekte. Şu an aklıma takıldı acaba telefondaki bakiye ödeme yapıldığı zaman eksiye düşüyorsa ödeme yapılamıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 7 tane kart gelmedi çünkü deyim yerindeyse her kanattan ulaştım adamlara durumlara yorum attım, mail attım, kendi sitesinden yazdım. Bunların hepsi 7 kartın sipariş iptalleri içindi. Şimdi sıra doğru düzgün bir(1) :D sipariş verebilmekte. Şu an aklıma takıldı acaba telefondaki bakiye ödeme yapıldığı zaman eksiye düşüyorsa ödeme yapılamıyor mu?

- - - Güncellendi - - -

Güncel.

Değişiyor. Ama çoğunlukla olmuyor. Mesela senin 6TL var telefonunda. Alacağın şey 7 TL alamıyorsun. Tabi onay mesajı da 50 kuruş götürüyor.

Pazartesi bir daha yükleyeyip deneyeyim. Sağolun hocam konu boyunca bana cevap veren tek kişisiniz :D

Kartım şekilli olsun gibi şeyler ile uğraşmak istemiyorsan direk Migros'tan alabilirsin. 30 TL gerekiyor. Bunun 5 TL'si kartın fiyatı internetteki gibi. Diğer 25 TL'sini kartınıza yüklüyorlar. Sonuçta kartı kullanmak için aldığınızı var sayarsak o parayı harcamış olacaksınız. Kartı aldıktan sonra ininal adresine girip kartı doğruluyorsun. Telefonun numaranı filan giriyorsun.

Birde karta para koymak için PTT Matik en kolayı. Migros ile yüklemeye kalkarsan sanırım ek ücret alıyorlar. PTT girersen sıra beklersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anlatmışlar. Şifre dediği şey kartın ön yüzünde bulunan 16 haneli rakamın son 4 hanesi oluyor. PTT Matik ile bunu değiştirebilirsin. İnternet alışverişlerinde şifreyi kullanmıyorsun. Kart numarası ve cvc kodunu giriyorsun. Cvc kodu kartın arka yüzünde yazan son 3 rakam. Google'a yazarsan görebilirsin.

Daha demin 20 TL daha yükledim internetten ürün almak için.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı