İninal Gelen Para Gözükmüyor

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende yenilenmiş İninal kart (visa) var. Az önce biri bana para attığını söyledi. Garanti ATM'sinden. Yarın sabah 8-9 gibi gözükür dedi. Pek bilmiyorum böyle şeyleri, doğru mu söylüyor?
İninal cüzdan uygulamasından da gözükmüyor para geldiği. Sizce nedir ne zaman gelir gelir mi? (Kişi beni dolandırmış olmazsa sevinirim. :/)

Yarın sabahı beklemeniz gerek. Aynı altyapıyı kullanmayan bir bankadan gönderim olduğu için EFT gerçekleşmiş. Havale gibi anlık olmaz. Yarın sabahı bekleyin ve saat 10:00 gibi kontrol edin. Gelmezse dolandırıldınız demektir.

Telaşlanmayın bende ininal kartımı yenilediğim de aynı sıkıntıyı yaşadım. Korkmanıza gerek yok 1 gün bekleyiniz ardından ininal destek gmailden mail atınız olayları anlatınız. Yardımı olurlar eğer beklemek istemiyorsanız direk ininal destek müşteri hizmetlerini arayınız. Ve birdaha ki para yükleme işleminizde lütfen yatırdığınız paranın fişini alınız
Buda ininal müşteri desteklerii: 0850 311 77 01

Ininal'ın para aktarması hafta içi saat 09:00 ile 16:00 arasında oluyor yani bu saatten sonra attıysa yarın sabah 09:00 ile 16:00'da kartınıza gelecektir.
Büyük ihtimal dolandırıldınız. saniyesinde yatması gerekiyor eğer bakiye yükleme gibi işliyorsa para yollama işlemi.
Yanlış bilgi veriyorsunuz Ininal'ın para aktarma saatleri hafta içi saat 09:00 ile 16:00 arasında oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı