İninal Karta Yeni Gelen Para Çekme Özelliği

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Merhabalar. Bu konuyu açma sebebim İninal Karta gelen yeni para çekme özelliği. Tam incelemedim nasıl çekilir falan bilmiyorum. Sizce bu özelliği ile Papara'yı geçer mi? Görüşlerinizi yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yılda 300TL'lik bir çekim limiti koymuşlar. Ayrıca kartları yeni kartlar ile değiştirmek gerekliymiş. İlginç bir süreç olacağa benziyor. Limiti çok düşük tutmuşlar bu arada.

Pek bir özelliği yok yani kartındaki parayı bankamatiklerden çekebiliyorsun bu kadar. Öyle bir devrim falan da değil.

Ben Kartı aldım efsane ötesi bir tasarımı var hemde bedava şuan bir hesap açıp kullanabilirsiniz. Bir Sadece Para çekme değil temassız özelliği geldi. hemde bu aydaki kullanım ücreti onlardan Saygılarla

Saçmalık. Para çekme özelliği getiriyorsan adam akıllı limit koymayacaksın. 300 TL limit neye yarayacak? Eski kartlar çöp oldu ne gerek vardı? Yeni gelen kartlarda da temassız ödeme özelliği yok. Yıl sonu satılmaya başlanacakmış. Bence hiç gerek yoktu. He illaki para çekme özelliği getirmek istiyorsan tüm sistemi oturt ondan sonra temassız ödeme özelliği olan kartlarla birlikte piyasaya sür. Erken davranmaya hiç gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı