İninal gibi kart var mı?

Kötü ne yapmış çok merak ediyorum. Uzun zamandır kullandığım bir kart. Sırf cashback özelliği için bile alınır. Netflix, Spotify vb. servislerin yarısını ödüyorum sadece Papara ile.

1588013164492.png

Kaynak: Çiftlik Bank iddianamesinin detayları ortaya çıktı

Hort :)
Kimse önermemiş,
Tosla tabii ki!
Tosla Kart öneririm, bizzat kullanıyorum.
+'Ları:
- 5TL'ye CarrefourSA, Teknosa gibi yerlerden hiçbir evrak vs olmadan alabiliyorsunuz,
- Temassız 90TL'ye kadar ödeme yapabiliyorsunuz,
- Uygulaması kolay ve kullanışlı,
- Kartın görünümü basit,
- Para çekebiliyorsunuz 300TL limiti var yıllık,
- Para limiti 750TL
- Para yollamak çok kolay,
- E-pin'lerde indirimler,
- Bakiye ve para çekme limitleri yükseltilebiliyor (Onaylanmış Toslalı olursanız limitler artıyor, kendinize ait banka hesabından Tosla Kart'ınıza para gönderirseniz, limitleriniz yükseliyor, Onaylanmış Toslalı oluyorsunuz. Onaylanmış Toslalı olmanıza gerek yok kartı kullanmak için.)
- Arkasında Akbank var, güvenilir.
- ''Canlı Yardım'' var uygulamasında hızlı, samimi ve iyi cevap veriyorlar,
- Kartı aktifleştirmek kolay,
- Kart güzel bir zarfta geliyor aynı kredi/banka kartı zarfı gibi.
Eksileri:
- Yok :)
Arkadaşların önerdiği kartları önermiyorum.
Param komisyon alıyor ve müşteri hizmetleri iyi değilmiş,
Papara kötü şeyler yapmış bir şirket ve Papara Black Card için sözleşme gerekiyor ve Black Card isterseniz kurye sıkıntı çıkarabiliyormuş (Evet biliyorum Papara Lite Card var sözleşmesiz ama özellikleri çok kısıtlı).
ahahahahhah eski konum :) şuan 20 yaşıma geleceğim banka kartı çıkarttım kulanıyorum.

İyi de bunun Papara ile ne alakası var onu anlamadım. Çiftlik Bank Papara kullanmış sadece Papara ile beraber bir iş yapmamışlar. Yani burada Papara'nın bir suçu yok bence. İninal'da kullanabilirlerdi Tosla da.

Özür dilerim tamam Papara süt beyazı bir şirket hiçbir kötü adımları yok Tosla iğrenç bir şirket ve ben hiçbir şey bilmiyorum. Konuşmaya gerek yok artık arkadaş 19 yaşına gelmiş banka kartı almış zaten, moderatörler kilitleyebilirler konuyu konu sahibi isterse.

:D Olsun hocam belki birine yardımım dokunur. Hayırlı olsun güle güle kullanın nice yaşlara :)
:D dokunur kesinlikle. teşekkür ederim. Hazır değinmişken sorayim. bu söylediğiniz karta EFT falan yapılabiliyor mu? ya da yapılabilen baska kart, sanal kart biliyor musunuz? Amacım isim soyismimi kullanmadan hesabıma para gönderilmesi.

:D dokunur kesinlikle. Teşekkür ederim. Hazır değinmişken sorayim. Bu söylediğiniz karta EFT falan yapılabiliyor mu? Ya da yapılabilen baska kart, sanal kart biliyor musunuz? Amacım isim soyismimi kullanmadan hesabıma para gönderilmesi.

Hocam Tosla ile EFT yapılamıyor benim bildiğim. EFT özelliği olan Param Genç Kart var, 18 yaş altı. Param çok komisyon alıyor ama. EFT istiyorsanız komisyonsuz Enpara en iyi seçeneğiniz :)

Param ücret, komisyon ve limitleri için: Param™ | Türkiye'nin Elektronik Parası

Yeni konular

Geri
Yukarı