İninal havale yapma

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum ininal kadar kötü bir kart yok ama şu an birine havale yapmam gerek ama ininaldan yapmak mümkün mü? Ayrıca Plus üyelik istiyor talimatlara uydum ama sonu hüsran ile bitmesin havalede ücret keser mi gönderen var mı ibana falan? Veya eğer varsa bankadan para gönderimi yapabiliyor muyuz?

Resmi iş günlerinde 09:00-16:45 arasında ücretsiz, bu saatler dışında ve tatil günlerinde 5TL’dir. Bankadan İninal'a para atmıştım uyarmadan para kesti Akbank ATM. Yaşın kaç bu arada? Normal bir banka kartına başvurursan daha rahat olur.

Resmi iş günlerinde 09:00-16:45 arasında ücretsiz, bu saatler dışında ve tatil günlerinde 5TL'dir. Bankadan Ininal'a para atmıştım uyarmadan para kesti Akbank ATM.
Kaç para kesti hocam bir de bu Plus sorunu çıktı onu da halletmeye çalışcam bankadan para gönderebiliyor muyuz ibana peki hocam? Para göndereceğim banka finansbak.

Kaç para kesti hocam bir de bu Plus sorunu çıktı onu da halletmeye çalışcam bankadan para gönderebiliyor muyuz ibana peki hocam? Para göndereceğim banka finansbak.
300TL atmıştım 2-3 lira bir miktar kesti yüzdesini bilmiyorum. ATM'lerden ibana para atarsın, internette 1000TL altı para yolladığın zaman 1.14TL keser diyor Finansbank sitesinde. Yaşın 18'den büyükse uğraşma banka kartına başvur İninal ile aynı mantık oluyor EFT havale ücreti kesmeyen bankalar var.

300TL atmıştım 2-3 lira bir miktar kesti yüzdesini bilmiyorum. ATM'lerden ibana para atarsın, internette 1000TL altı para yolladığın zaman 1.14TL keser diyor Finansbank sitesinde. Yaşın 18'den büyükse uğraşma banka kartına başvur İninal ile aynı mantık oluyor EFT havale ücreti kesmeyen bankalar var.
Teşekkür ederim acil yollamam için bu Plus falan uğraşamayacağım sanırım bankaya gitsem oradan para göndermeye çalışsam Finansbank gideyim yoksa başka banktan transfer olarak mı yollıyım ne önerirsiniz?

Teşekkür ederim acil yollamam için bu Plus falan uğraşamayacağım sanırım bankaya gitsem oradan para göndermeye çalışsam Finansbank gideyim yoksa başka banktan transfer olarak mı yollıyım ne önerirsiniz?
Finansbank hesabına atacaksanız Finansbank ATM'sine gidin bence hocam. Farklı bankaya giderseniz de maksimum 1-1.5 lira fazla keser tahminimce.

Hiç deneyimim olmadı ama sitede şubeden 2.86 TL yazıyor bu durumda yapılıyordur. Farklı şubeden 5 lira civarı yazıyor ortalama.
Anladım hocam yani şubeden işlem yaparsam 3 TL mi keserler? Yatıracağım para 200 alacağım ürününde toplam tutarı 194 kargo ücreti ile birlikte sanırım 200 TL yeter gibi kesim ücretinde değil mi?

Anladım hocam yani şubeden işlem yaparsam 3 TL mi keserler? Yatıracağım para 200 alacağım ürününde toplam tutarı 194 kargo ücreti ile birlikte sanırım 200 TL yeter gibi kesim ücretinde değil mi?
Finansbank şubesinden net yeter, farklı bankalarda artıyor ama onlar da maksimum 5.73 TL diyor PTTBank ve Türkiye Finans hariç.

Yeni konular

Geri
Yukarı