İninal hesabı nasıl kapatılır?

UnFrGvnG

Decipat
Müşteri hizmetlerini aradım fakat bir sözleşme imzalamam gerektiği söylendi, bu sözleşmeyi bulamadım ve hesabımın kapanması için sözleşme imzalamamında da ne kadar mantıklı olduğuna da karar veremedim.
Yardımcı olur musunuz?

Müşteri hizmetlerini aradım fakat bir sözleşme imzalamam gerektiği söylendi, bu sözleşmeyi bulamadım ve hesabımın kapanması için sözleşme imzalamamında da ne kadar mantıklı olduğuna da karar veremedim.
Yardımcı olur musunuz?
Uygulamadan kişisel bilgiler kısmına gelip hesabımı sil demeyi denedin mi?O olabilir.

İninal destek mailine "hesabımı kapatmak istiyorum." şeklinde mail atarsanız size gerekli talimatları atacaklardır.
Hesabın silinebilmesi için Tc kimliğin ön ve arka yüzünün fotoğrafını atmam gerekliymiş :D
Ben başvuru yapmıyorum ki hesabı siliyorum, arkadaşlar siz siz olun bu ininalı kullanmayın kesinlikle önermiyorum.

Hesabın silinebilmesi için T.C. kimliğin ön ve arka yüzünün fotoğrafını atmam gerekliymiş :D
Ben başvuru yapmıyorum ki hesabı siliyorum, arkadaşlar siz siz olun bu ininalı kullanmayın kesinlikle önermiyorum.
Neden ne olduki önermiyosun tabii ki ininalı bende sevmiyorum ama sebebini merak ettim.

Neden ne olduki önermiyosun tabii ki ininalı bende sevmiyorum ama sebebini merak ettim.
Hocam, zaten sevmiyordum ama şu son olaydan sonra daha da nefret duymaya başladım.
Ya hangi bankadan yatırırsan yatır, yatırdığın paranın yüzde 5 mi neyini alıyordu, her ay 2 tl para kesiyor, saçma yere para veriyoruz yani, zarar sadece.

Hocam, zaten sevmiyordum ama şu son olaydan sonra daha da nefret duymaya başladım.
Ya hangi bankadan yatırırsan yatır, yatırdığın paranın yüzde 5 mi neyini alıyordu, her ay 2 tl para kesiyor, saçma yere para veriyoruz yani, zarar sadece.
Evet hocam haklısınız ininalı kullananlar genellikle ailesinden gizli oyuna falan para yatırmak için kullanıyolar 3-4 sene önce bende kullanırdım ama yaşım artınca Papara kullanmaya başladım.

Geri
Yukarı