İninal hesabına yeni kart bağlanırsa aylık sınır sıfırlanır mı?

Saitama1

Hectopat
İyi günler şu an ininal cüzdan hesabımda 1 tane kart var ve aylık yükleme sınırı doldugu için yeni bir tane kart almak istiyorum 5 TL'ye acaba o kartıda bu cüzdanıma eklesem para yatırabilir miyim ona? Kendine özgü yükleme limiti mi oluyor? Diğer karttan bağımsız mıdır?

İyi günler şu an ininal cüzdan hesabımda 1 tane kart var ve aylık yükleme sınırı doldugu için yeni bir tane kart almak istiyorum 5 TL'ye acaba o kartıda bu cüzdanıma eklesem para yatırabilir miyim ona? Kendine özgü yükleme limiti mi oluyor? Diğer karttan bağımsız mıdır?
Aynı sorunu bende yaşamıştım kart almak fayda etmiyor. Yükleme sınırı ininal hesabı üzerinden değerlendiriliyor.

Maalesef öyle olmuyor. İninal uygulamasındaki profil bölümünde hesap bilgileri kısmında sizin kalan limitleriniz gözükür ve bu bu bütün kartlar için geçerlidir.

Adres teyidi yaparsanız limitiniz 50000 TL olur.

Maalesef ama limitinizi 50.000TL'ye arttırabilirsiniz.

Geri
Yukarı