Yeni İninal Kart Alınır mı?

Aylık kullanım ücreti 2 tl
Her yükleyişte komisyon alıyor atm
Yıllık para çekme miktarı en fazla 300TL şaka gibi.
Aylık en fazla yüklenebilir tutar 750TL
Karar sizin kartı size kısa ve öz şekilde anlattım.

Merhaba arkadaşlar, yeni ininal karttan almayı düşünüyordum fakat bazı yorumlara rastladım. Örneğin para yatıranların hesabına para gelmemiş. Çoğu kişi bu sorundan şikayetçi. Kullananların cevaplarını bekliyorum.
İninal karttan bıktım artık. Ön ödemeli kart alacaksınız papara kart tercih edin bence. Steam'den alışveriş yaptım kart yüzünden sorunlar çıktı, kaydedilen sepetten almaya çalışınca indirimli fiyattan faydalanamadım. Bende ilk fırsatta papara karta geçmeyi planlıyorum. İninal beni 22 TL zarara soktu.

@Rexar evet para yatırıp kullandım. Gittim GTA 5 aldım Steam'den herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Şöyle birşey oldu bende, ben yanlışlıkla daha önce sanal kart oluşturmuşum ATM eski kartımı yutunca para direkt olarak oraya gitmiş. Sanal karttan para gönderdim kendi kartıma tüm paramı aldım herhangi bir sorun olmadı. Ama Papara kartada bakabilirsiniz önerenler var.

Yeni kartta 400 liraya yakın para yatırıp kullandım sıkıntı çıkmadı ama para yatırma işlemlerini migrosdan yaptım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı