İninal hesap bilgileri olmadan nasıl hesap iptal edilir?

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Bugün yeni Ininal hesabı açmam gerekti. Daha önceden başka bir hesapta telefon numaramı kullanmışım, bu yüzden telefon numaramı giremiyorum. Hangi hesapta kullandığımı falan da hatırlamıyorum. Telefonumun mesajlar kısmına baktım, daha önce ininal yalnızca kampanya için mesaj yollamış.

Şifremi unuttum dediğim zaman telefon numarası ve mail adresi istiyor. Mail hesap bilgilerimi de bilmediğim için giriş yapamıyorum maalesef. Acaba herhangi bir şekilde hesabımı iptal etmelerini sağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maile ne zaman cevap vereceklerini kesin bir dille söyleyemem. T.C kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yanlış giriyor olabilirsiniz veya kayıt olurken farklı girmiş olabilirsiniz. Ad ve soyadınızı tamamı büyük harfle olacak şekilde de girmeyi deneyebilirsiniz.

Maile ne zaman cevap vereceklerini kesin bir dille söyleyemem. T.C kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yanlış giriyor olabilirsiniz veya kayıt olurken farklı girmiş olabilirsiniz. Ad ve soyadınızı tamamı büyük harfle olacak şekilde de girmeyi deneyebilirsiniz.
Kimlik bilgilerimi yanlış girmediğime eminim, kimliğe bakarak bile girdim. Kayıt olurken de farklı girilmiyor diye biliyorum. Doğum tarihine farklı girmeye çalıştığımız zaman, kimlik bilgileriyle uyuşmadığı için hata veriyordu sanırım. Ad ve soyadı da denedim, olmuyor.

Geri
Yukarı