YKS çalışma planı tavsiyesi

Pita

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 11. sınıfa gidiyorum ve hiçbir derste temel bilgim yok. Bugün YKS'ye çalışma kararı aldım ama hangi hocaları takip edeceğim, günde kaç saat neye çalışmalıyım falan hiçbir şey bilmiyorum. Dijital oyun tasarımcılığı istiyorum sayısal bölüm. Yardımcı olabilecek var mı?

Söylemeyi unuttum saat 17.00'da eve dönüyorum ve seneye haftada 3 gün stajım var.

Verebileceğim tek tavsiye sana yaz tatilinde TYT'yi tamamen bitirmen olur. 3 günlük staj seni çok derinden etkileyecek bende meslek lisesinde okudum. TYT'yi erken bitirmediğim için maalesef AYT de istediğim netleri yapamadım. 2 senelik bölüme gitmek zorunda kaldım.

Verebileceğim tek tavsiye sana yaz tatilinde TYT'yi tamamen bitirmen olur. 3 günlük staj seni çok derinden etkileyecek bende meslek lisesinde okudum. TYT'yi erken bitirmediğim için maalesef AYT de istediğim netleri yapamadım. 2 senelik bölüme gitmek zorunda kaldım.
umarım aynı kaderi paylaşmayız hocam bende bu sene gireceğim ve meslek lisesinde okuyorum sanayide staj görüyorum son ay gitmeyeceğim staja hayvan gibi tabiri caiz ise son ay çalışıp yapmaya çalışacağım artık 3 günlük staj adamı mahvediyor bu arada:(

Geri
Yukarı