İninal IBAN olmadan işlem yapma

tarik_kemal0

Femtopat
ininal Kart'ta önceden IBAN vardı, her yerde kart işlemlerini onla yapıyordum. Yeni güncellemede IBAN kalkmış, kart numarası var bir tek. Peki IBAN isteyen yerlerdeki işlemleri nasıl yapacağım bilen var mı?

ininal Kart'ta önceden IBAN vardı, her yerde kart işlemlerini onla yapıyordum. Yeni güncellemede IBAN kalkmış, kart numarası var bir tek. Peki IBAN isteyen yerlerdeki işlemleri nasıl yapacağım bilen var mı?

Bence ininali hiç kullanma. Bende ininal kullanıyordum yok transfer parası yok aylık parası yok yükleme parası. Ne gerek var. Geç Papara Black karta mis gibi kullan.

Papara Black kart 2 ayda gelmese mis gibi kullanırız da hocam. :D AGT Kurye rezilliği.
İstanbul'da yaşıyorum 1 haftada geldi ne 2 ayı? Samsundaki arkadaşım ile aynı anda başvurduk onunkisi 4. günde elindeydi. Kim demişse yalan söylemiş hocam.

İstanbul'da yaşıyorum 1 haftada geldi ne 2 ayı? Samsundaki arkadaşım ile aynı anda başvurduk onunkisi 4. günde elindeydi. Kim demişse yalan söylemiş hocam.

Basılıp kuryeye 2 günde teslim edildi. 3 hafta kadar sonra hala kuryede gözüküyordu. Müşteri hizmetlerini aradım en kısa sürede teslim edeceklerini söylediler. Hedef teslim tarihine defalarca kez uyulmadı. Yaklaşık bir buçuk ay sonra elime ulaştı. :D Şikayet var sitesinden diğer şikayetlere bakabilirsiniz. İstanbuldayım bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı