İninal ile Euro olarak oyun satın almak

Bir oyun alacağım, oyunun fiyatı 212 TL ama Euro alacağım 23, 95 oluyor kartta 233 TL var satın alamıyorum neden?
Papara siparişi verdim Black kart yarın gelecek onla alabilir miyim.
İninal ile Euro üzerinden alış veriş yapabilirsiniz ama tavsiyem Papara kullanmanız yönünde. Kart ile alakalı bir hata olmuş olabilir. Eskiden İninal ile Euro üzerinden alışveriş yaparken bir sorun yaşamıyordum.

Orijinal sitesinden almak her zaman en iyi olanı ama daha ucuza başka sitelerden de alabilirsin. Mesela DurmaPlay.

Minecraft alacağım kendı sitesinden alıyorum diğer sitelerden almam çalıntı veya banlanmış hesap verıyorlar.
ininal ile Euro üzerinden alışveriş yapabilirsiniz ama tavsiyem Papara kullanmanız yönünde. Kart ile alakalı bir hata olmuş olabilir. Eskiden ininal ile Euro üzerinden alışveriş yaparken bir sorun yaşamıyordum.

Baktım Ininal'ı arayın Euro alışverişe acacak diyorlar hesabı ama bilemdedim.

Minecraft alacağım kendı sitesinden alıyorum diğer sitelerden almam çalıntı veya banlanmış hesap verıyorlar.
Hayır, o çalıntı dediğin hesaplar 10-20 TL'ye satılan güvenilir olmayan sitelerdeki hesaplardır. Tercih senin ama ben olsam 210 TL vereceğime 180 TL vermeyi tercih ederim. Durmaplay güvenilir bir site ve Papara ile uğraşmana gerek kalmadan hemen şimdi de satın alabilirsin.

Hayır, o çalıntı dediğin hesaplar 10-20 TL'ye satılan güvenilir olmayan sitelerdeki hesaplardır. Tercih senin ama ben olsam 210 TL vereceğime 180 TL vermeyi tercih ederim. DurmaPlay güvenilir bir site ve Papara ile uğraşmana gerek kalmadan hemen şimdi de satın alabilirsin.

Bakıcağım.

Geri
Yukarı