Ininal ile Steam alışverişi yapılmıyor

Selman5034

Hectopat
Ininal kartımda 8 küsur TL var. Steam cüzdanımda da 29 küsur var. The Forest oyununu almak istiyorum ama ödeme işlemlerini yaptıktan sonra bu işlemi yaparken bir hata oluştu lütfen tekrar deneyin, sorunla tekrar karşılaşırsanız müşteri hizmetlerini arayın diye mesaj geliyor. Telefon numarama da müşteri hizmetlerinin numarası geliyor fakat arıyorum açan yok. Bazen çalmıyor bile. Steam'de ise satın aldıktan sonra ekrana çıkan yazı geliyor. Birkaç gün sürebilir falan diyor. Orayı biliyorsunuz işte. Yani kartımda para olmasına rağmen oyun alamıyorum. Bir sorunla karşılaştık diyor. Visa Boapara'dan alıyorum.

ininal kartımda 8 küsur TL var. Steam cüzdanımda da 29 küsur var. The Forest oyununu almak istiyorum ama ödeme işlemlerini yaptıktan sonra bu işlemi yaparken bir hata oluştu lütfen tekrar deneyin, sorunla tekrar karşılaşırsanız müşteri hizmetlerini arayın diye mesaj geliyor. Telefon numarama da müşteri hizmetlerinin numarası geliyor fakat arıyorum açan yok. Bazen çalmıyor bile. Steam'de ise satın aldıktan sonra ekrana çıkan yazı geliyor. Birkaç gün sürebilir falan diyor. Orayı biliyorsunuz işte. Yani kartımda para olmasına rağmen oyun alamıyorum. Bir sorunla karşılaştık diyor. Visa Boapara'dan alıyorum.

Yanlış bilmiyorsam ininal kartla alışveriş yaparken boapara olanı seçmiyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı