İninal kart aldıktan sonra ne yapmak gerekiyor?

Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selam verilen cevaplar doğrultusunda birazdan almaya gidebilirim. 75 tl içine yükleyeceğim yani 80 tl ile gideceğim. Aldıktan sonra direk steam'den alışveriş yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam verilen cevaplar doğrultusunda birazdan almaya gidebilirim. 75 tl içine yükleyeceğim yani 80 tl ile gideceğim. Aldıktan sonra direk steam'den alışveriş yapabilir miyim?
PTT gibi yerlerden yükleme yaparsan fazla eksilmiyor ve kartını kullanman için www.ininal.com adresinden kişiselleştirip yaklaşık 24 saat beklemen gerekiyor. :)

Google play üzerinden ininal cüzdan uygulamasını indirebilirsin. Çeşitli bilgileri isteyecek ( telefon numarası, TC kimlik numarası vb.) bunları girdikten sonra kartınız aktif olucaktır. Bende geçen sen almıştım.

24 saat beklemek gerekmiyormuş JustOnce. Migrosa gidip kartımı 5 tl karşılığında yaptım ve 25-50-100 (Yükleme seçenekleri) 100tl yükledim ve yükleme ücreti olarak 2 tl ücret ödedim.Eve geldiğimde ise (Yaklaşık 20 dakika) steam'den alışveriş yaptım ve sorunsuz oyunumu satın aldım. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı