İninal kart alırken T.C Kimlik Numarası İsteniyor mu?

Çağdaş Tarla

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1-2 gün içerisinde ininal kart almayı düşünüyorum. Satın alan arkadaşlar bilir, satın alırken sizden t.c. kimliğinizi istiyorlar mı yoksa sadece tc kimlik numarasını mı istiyorlar? Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alırken TC Kimlik no istenmiyor sen adama ininal alıcağım diyorsun 5 tl kart parası veriyorsun ve hatırladığım kadarıyla kartı alındığı zaman para yüklemek zorunlu 2 lira vergi kesiyor sonrasında web sitesinden kartı aktifleştiriyorsun tc kimlik no burada istiyor .

Eğer D&R'dan alırsanız para yükleme zorunluluğu ve 2 lira vergi kesme olayı olmuyor. Kartı sadece 5 lira verip alıyorsunuz ve internetten kayıt olup kartı aktifleştiriyorsunuz. Sonrasında istediğiniz zaman para yükleyebilirsiniz.

İninal aldın mı kardeşim? Aldıysan alırken neler gerekli? Telefon istiyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
25+5 TL olayı Migros'dan alımlar için diye biliyorum, ben direk teknosadan almıştım 5 liraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…