İninal kart alırken T.C Kimlik Numarası İsteniyor mu?

Çağdaş Tarla

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1-2 gün içerisinde ininal kart almayı düşünüyorum. Satın alan arkadaşlar bilir, satın alırken sizden t.c. kimliğinizi istiyorlar mı yoksa sadece tc kimlik numarasını mı istiyorlar? Şimdiden teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alırken TC Kimlik no istenmiyor sen adama ininal alıcağım diyorsun 5 tl kart parası veriyorsun ve hatırladığım kadarıyla kartı alındığı zaman para yüklemek zorunlu 2 lira vergi kesiyor sonrasında web sitesinden kartı aktifleştiriyorsun tc kimlik no burada istiyor .

Eğer D&R'dan alırsanız para yükleme zorunluluğu ve 2 lira vergi kesme olayı olmuyor. Kartı sadece 5 lira verip alıyorsunuz ve internetten kayıt olup kartı aktifleştiriyorsunuz. Sonrasında istediğiniz zaman para yükleyebilirsiniz.

İninal aldın mı kardeşim? Aldıysan alırken neler gerekli? Telefon istiyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
25+5 TL olayı Migros'dan alımlar için diye biliyorum, ben direk teknosadan almıştım 5 liraya

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı