İninal kart fiziksel olarak alma

ugurgsgs15

Hectopat
Selam ben dün yeni VISA olan ininal karta geçtim sanal olarak. Eskiden yeniye geçince haliyle kart numarası da değişti. Şimdi bende yeni kartın sadece sanal hali var bu kartın aynısının fiziksel halini nasıl alabilirim?

Selam ben dün yeni VISA olan ininal karta geçtim sanal olarak. Eskiden yeniye geçince haliyle kart numarası da değişti. Şimdi bende yeni kartın sadece sanal hali var bu kartın aynısının fiziksel halini nasıl alabilirim?
Fiziksel kart aldığınızda numarası değişecektir.

Yahu tabii hesap açabilen açsın da ininal veya Papara gibi ön ödemeli kart servislerini kullananların yüzde kaçı reşit ki ? Papara kullansınlar, 18 olunca Enpara'ya geçerler.
Ben yaşım yetersiz olduğu için annemin üstünden Enpara kullanıyorum gayet kaliteli.
Ek olarak önerim Yapı Kredi olabilir hem teknolojiye ayak uyduruyor isterseler veli ile gidip açılabiliyor internet bankacılığı kullanılabiliyor.
İş Bankası İlk İmza hesabı olabilir ama kartı Maestro logolu alırken internet'te kullanamazsın internet bankacılığı kullanamazsın dediler ama ikisini'de yapıyorum.
Bu arada Steam'e Maestro ile ödeme gelmiş bu yüzden İlk İmza hesabı avantajlı hale geliyor.
Yapı Kredi'de yaş sınırı var mı bilmiyorum ben 14 yaşındayım ve alabildim.
İş Bankası İlk İmza hesabı içinse 12 yaşında olmanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı