ininal Kart her ay kaç TL kesiyor?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Arkadaşlar yarın 20-20 toplam 40TL'lik yükleme yapacağım, her birinden 2 TL mi para kesecek yoksa toplam 2 TL mi?

Şöyle sen migrostan falan yüklüyorsan 2 Tl yükleme ücreti alıyor. Bir de kart içinden aylık 2 Tl kullanım ücreti alıyor. Dediğin şeyde 4 tl alır toplam. Sen 50 tl yükle sadece 2 tl kessin.

"Bakiye Yükleme Ücretleri
Yatırılan tutarın %1.15'i + 1,04 TL'dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. "
İninalın kendi sitesinden aldım. Bu arada imkanınız varsa tek seferde 40 yüklemenizi öneririm.

İninal kullanmayın hocam komisyon vereceğinize paranızı çöpe atın.

Her yükleme işleminde 1-2 TL kesiyor. Tavsiyem 40TL'yi birden yüklemen.

PTT'den yükleyeceğim direk 40 birden yükleyeceğim kaç TL kesiyor bana kaç TL kalacak kısacası.

40 birden atacağım ne kadar keser indirimli ETS almayı istiyorum yeter mi acaba?

Arkadaşlar yarın 20-20 toplam 40TL'lik yükleme yapacağım, her birinden 2 TL mi para kesecek yoksa toplam 2 TL mi?

Toplamda 2,54 TL keser kartı daha önce kullanmadıysanız 2 TL de kullanım ücreti alır.

PTT'den yükleyeceğim direk 40 birden yükleyeceğim kaç TL kesiyor bana kaç TL kalacak kısacası.
Ptt bildiğim kadarıyla yükleme ücreti almıyor ama emin değilim. Alıyorsa o da market gibi 2 yükleme işlemine 4 Tl alır. Ama 50 Tl atacaksan karta en fazla 2 Tl alır o da ücret kesiyorsa. Ama eğer kartının aylık kullanım komisyonunu ödemediyseniz önceden onu kartın içine yatırdığınız bakiyeden 2 Tl olarak düşer.

40 birden atacağım ne kadar keser indirimli ETS almayı istiyorum yeter mi acaba?
yetmez hocam yükleme ücreti cart curt en az 45 yükleyin bence. kullanım ücretide kesebilir indirim gelene kadar karttan garanti olarak üstteki arkadaşın demesi gibi 50 lira atın kafanız rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…