ininal Kart her ay kaç TL kesiyor?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Arkadaşlar yarın 20-20 toplam 40TL'lik yükleme yapacağım, her birinden 2 TL mi para kesecek yoksa toplam 2 TL mi?

Şöyle sen migrostan falan yüklüyorsan 2 Tl yükleme ücreti alıyor. Bir de kart içinden aylık 2 Tl kullanım ücreti alıyor. Dediğin şeyde 4 tl alır toplam. Sen 50 tl yükle sadece 2 tl kessin.

"Bakiye Yükleme Ücretleri
Yatırılan tutarın %1.15'i + 1,04 TL'dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. "
İninalın kendi sitesinden aldım. Bu arada imkanınız varsa tek seferde 40 yüklemenizi öneririm.

Her yükleme işleminde 1-2 TL kesiyor. Tavsiyem 40TL'yi birden yüklemen.

PTT'den yükleyeceğim direk 40 birden yükleyeceğim kaç TL kesiyor bana kaç TL kalacak kısacası.

"Bakiye yükleme ücretleri.
yatırılan tutarın %1.15'i + 1,04 TL'dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. "
İninalın kendi sitesinden aldım. Bu arada imkanınız varsa tek seferde 40 yüklemenizi öneririm.

40 birden atacağım ne kadar keser indirimli ETS almayı istiyorum yeter mi acaba?

Arkadaşlar yarın 20-20 toplam 40TL'lik yükleme yapacağım, her birinden 2 TL mi para kesecek yoksa toplam 2 TL mi?

Toplamda 2,54 TL keser kartı daha önce kullanmadıysanız 2 TL de kullanım ücreti alır.

PTT'den yükleyeceğim direk 40 birden yükleyeceğim kaç TL kesiyor bana kaç TL kalacak kısacası.
Ptt bildiğim kadarıyla yükleme ücreti almıyor ama emin değilim. Alıyorsa o da market gibi 2 yükleme işlemine 4 Tl alır. Ama 50 Tl atacaksan karta en fazla 2 Tl alır o da ücret kesiyorsa. Ama eğer kartının aylık kullanım komisyonunu ödemediyseniz önceden onu kartın içine yatırdığınız bakiyeden 2 Tl olarak düşer.

Geri
Yukarı