Ininal Kart ile Nereden Ucuz BF4 Alabilirim?

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar ininal kart aldım. 49TL bakiyesi var. Playstore dışında nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir olarak en ucuz Playstore. Eğer TTNET kullanıyorsan 40 TL verip oyuna sahip olabilirsin. Eğer TTNET kullanıcısı değilsen 46 TL civarı bir fiyat olur. Piyasadaki en ucuz güvenilir Battlefield 4'ü Playstore satıyor.

Güvenilir olarak en ucuz Playstore. Eğer TTNET kullanıyorsan 40 TL verip oyuna sahip olabilirsin. Eğer TTNET kullanıcısı değilsen 46 TL civarı bir fiyat olur. Piyasadaki en ucuz güvenilir Battlefield 4'ü Playstore satıyor.
İninal ile anlaşmalı değil playstore, alışveriş yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Humble Bundle gibi bundle sitelerini takip ederek origin key sahibi olabilirsin, çok avantajlı fiyatları olabiliriyor. Örnegin daha 3-4 gün önce Far Cry 3 Complete Edition 49 dolardan 7 dolara düşmüştü, tabii ki bunlar kısa süreli indirimler oluyor.

Normal kredi kartını nereden bulacağım?
Paybyme kartının origin ile anlaşması var o yüzden söylüyorum. Crysis 3 alacağım 9.99€ kartımda ise 38TL var bir türlü alamıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı