İninal Kart Kart Almak

Eray Kayaturan

Hectopat
Daha fazla  
Beyler ben bu İninal Kart olayını yeni öğrendim.
Sorum şu, okuduklarıma göre bu kartı Migros-Ptt gibi yerlerden alabiliyormuşuz. Ve karta yükleme yapılırken iki yerde de farklı ücretler kesiliyormuş. Ve her ay karttan 1TL kullanım ücreti kesiliyormuş.
1)Kartta para kalmadığı(kartı kullanmadığımız zaman)aylık ücretler nasıl kesilecek ya da kesilecek mi?
2)Kartı alırken veya karta yükleme yaparken Migros mu avantajlı Ptt mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler ben bu İninal Kart olayını yeni öğrendim.
Sorum şu, okuduklarıma göre bu kartı Migros-Ptt gibi yerlerden alabiliyormuşuz. Ve karta yükleme yapılırken iki yerde de farklı ücretler kesiliyormuş. Ve her ay karttan 1TL kullanım ücreti kesiliyormuş.
1)Kartta para kalmadığı(kartı kullanmadığımız zaman)aylık ücretler nasıl kesilecek ya da kesilecek mi?
2)Kartı alırken veya karta yükleme yaparken Migros mu avantajlı Ptt mi?

Hocam öncelikle merhaba. İninal kartı ptt veya migros gibi şubelerden temin edebilirsiniz. İçine yüklediğiniz miktar kadar kullanabilirsiniz. Para yükleme yaparken herhangi bir ücret ödememek için ing bank şubelerinden kartsız işlem ile bakiye yükleyebilirsiniz. Aylık işletim ücreti 1 liradır. Hesabınızda bakiye olmadığı taktirde her hangi bir borçlanma vs yoktur. Varsa o ay için 1 lira keser yoksa kesmez. Güvenilirdir. Kredi kartı bilgilerinizi vermek istemediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Master card olması da bazı bankamatik kartı veren bankalara nazaran avantajdır. Sormak istediğin başka konular olursa yardımcı olmaya çalışırım. Şimdilik hoşçakal.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı