Mobil ödeme ile İninal Kart satın almak

Makbery

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İninal kart almak için PTT'ye gittim fakat kalmadığını söylediler Ben de internetten sipariş vermeye karar verdim. Siteye girdim her şeyi hallettim, ödeme kısmına geldim ve büyük bir saçmalıkla karşılaştım kart istiyor. Şimdi mantıklı düşünecek olursak karta ihtiyacı olan biri kartla ödeme yapacaksa zaten alacağı karta ne gerek var ? Hemen araştırdım forumlara falan girdim "mobil ödeme ile ininal kart almak" gibi başlıklar görünce mobil ödemenin olduğunu anladım fakat mobil ödeme yapamıyorum, öyle bir şey çıkmıyor sadece kartla ödeme yapılıyor. Başka bir şey var da ben mi bulamadım ? Yoksa mobil ödeme ile artık alınmıyor mu ?

D.N. : Bahsettiğim olay İninal Kart'ın kendi sitesinde oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal kartın amacı aslında bilinmedik sitelerden alışveriş yaparken kendi kredi kartını kullanmak istemeyenlerin kullanması için eksi bakiyeye inmeyen ve daha güvenli seçenek oluşturmak. Ve kredi kartı alamayanlar, yaşı tutmayanlar kullansın diye. Ptt matik, Migros ve Tansaş'tan da yükleyebilirsin bu arada para.

İninal'ın mobil uygulamasını indirirsen oradan sanal kart oluşturabilirsin ama için para atmak için yine banka kartı gerekli diye biliyorum. Bir indir mobil var mı bak istersen yine de.

Aradım İninal'ı bizde Mobil Ödeme yok dediler, bu alanlar nasıl aldı bilmiyorum ama sorunu hallettim Migros'tan aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı