İninal kart "kimlik bilgileri doğrulanamadı" sorunu

DoganAkTnx

Hectopat
Arkadaşlar ben 2 saat önce İninal kart aldım, kişiselleştirme yaparken;

Ad Soyad, Doğum Tarihi ve TC Kimlik no bilgileri doğrulanamadı, bilgilerinizi https://tckimlik.nvi.gov.tr/TCKimlikNo/Dogrulama.aspx adresinden kontrol edebilirsiniz" diyor. Doğru fakat kaç kere denedim olmadı. Başka çözüm var mı?

ase.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında bizde de öyle bir hata vermişti. Şans eseri çok uğraştıktan yarım saat sonra mobil cihazda yapmak aklıma geldi. Uygulamayı indirdim ve oldu. Arkadaşımda da aynı sorun vardı o da öyle yaptı ve sorun çözüldü. Siz de öyle deneyin. Büyük ihtimalle sorununuz çözülür. :)

Zamanında bizde de öyle bir hata vermişti. Şans eseri çok uğraştıktan yarım saat sonra mobil cihazda yapmak aklıma geldi. Uygulamayı indirdim ve oldu. Arkadaşımda da aynı sorun vardı o da öyle yaptı ve sorun çözüldü. Siz de öyle deneyin. Büyük ihtimalle sorununuz çözülür. :)

Usta nasıl yaptın açıklar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta nasıl yaptın açıklar mısın?
Aynı sorun benim de başıma geldi, uygulamadan sıkıntıyı çözdüm. İninal uygulamasına girip kapatmak istediğin kartın üzerine tıklıyorsun. Ardından kart işlemleri butonuna tıklayıp, kart kapatma ekranı karşına geliyor. O butona da tıkladıktan sonra onaylıyorsun. Ve kartın iptal ediliyor.

Geri
Yukarı