İninal kart limiti

Makaleler
13
Arkadaşlar bende İninal kart limiti başta 2000 TL'di. Sonra 50 TL yükledim 1950 TL'ye düştü. Oysa benim bildiğime göre kredi kartı gibi toplam yükleyebileceğim limitin 2000 TL'den 1950 TL 'ye düşmemesi gerekiyordu. Sizde de böyle bir sorun var mı? Bu sorunu müşteri temsilcisine soran varsa lütfen bu konu hakkında beni aydınlatırsa sevinirim. Ben arıyorum başka müşterilerle ilgileniyoruz size en kısa sürede iletişime geçeceğiz tarzında bir şeyler söylüyorlar. Şimdiden teşekkürler.

2000 TL toplam yükleme miktarı. 50 TL yükleyince 1950 TL oluyor. Yani 50 TL yüklediğin için 1950 TL daha yükleyebilirsin demek istiyor.

2000 TL üzerinde karta para yatırılamıyor. Kartın içindeki bakiyeyi harcayıp tekrar yükleme yapmalısın.
Zaten ben de biliyorum 2000 TL üzerinde para yatıramayacağımı. Mesela şu an yükleyebileceğim en fazla limit 2000 TL değil 255 TL şuan. Yani en fazla 255 TL daha yüklerim sonra 0 TL'ye düşer. Buna ne diyebilirsin?

Müşreti Hizmetleri ile görüş. Durumu bize bildirmeyi de unutma ;)
:D Demek ki o kadar müşteri var ki bir benimle ilgilenemediler. Telefonlar durmuyor galiba bana fırsat bulamadılar.Müşteri hizmetlerini az önce aradım diğer müşterilerle ilgilendiğimiz için size en kısa sürede dönüş yaparız diyorlar ama bekle bekle bir türlü sıra gelmedi.:D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı