ininal kart ne kadar kesiyor?

Her ay 2 TL kesiyor. Kartı alacağın zaman içine 25 TL yüklemek zorundasın. + olarak kartın fiyatı 7 TL. Ve birde her satın alımda %10 mu ne kesiyordu.
25TL yüklemek zorunda değilsin. O sadece Migros gibi yerlerden alırken oluyor. Kartın fiyatı 5TL olması gerekiyor. Satın alımlarda kesmiyor.

Arkadaşlar ininal kartıma 60 TL yükleyip Valorant points alacağım, PTT'den yuklersem ne kadar keser?
2TL yükleme ücreti, 2TL aylık kesinti, PTT üzerinden yüklediğiniz için alacağı para ve daha fazlası. Bir Teknosa bayisine gidip Papara Lite Card alabilirsiniz, ücreti 5 lira ve kartı aktifleştirdiğinizde 5 liranız kartınıza geliyor. Ücretsiz yani. İçinde birçok kampanya var, kesinlikle Papara önerimdir.

Son düzenleme:
Sitesinde Pttmatikler için şu yazıyor: ''Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun.''

1,04 TL + 0.69 = 1.73 (60 TL'nin 1.15%'i + 1,04)

Büyük ihtimalle yuvarlayarak 2 TL çekecek.

Var tabiki. Ancak tosla kullandığım için önerdim. Siz paycell kullanıyorsunuz galiba bir sorum olacaktı. Paycellde normal banka ibanlarına para atılıyormu?
Çok kusura bakmayın iki gündür Paycell ile uğraştığım için her yere Paycell yazmışım, onları Papara olarak düzenledim. Evet para atılabiliyor Paycell ile fakat daha önce denemedim, işlem süresiyle alakalı bir şey söyleyemem. Şu an aktif olarak Paycell ve Papara kullanıyorum ve ikisinin de birçok artısı var. Şu an arkadaşın durumu için Papara Lite Card alması daha iyi olacaktır, malum kart ücreti yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı