ininal Kart ne kadar para kesiyor?

Merhaba arkadaşlar. Yarın ininal kartıma para yükleyeceğim ama ne kadar para kesecek, tam hesaplayamadım. 280 TL atacağım karta ATM'den. %1.15 +1.04 TL keseceği yazıyor açıklamada. Hesapladigimda 240 TL civarı yapıyor kalan para. Şimdi merak ettiğim şey şu, eğer ATM yerine zincir marketlerden birisinde yatırırsam bu %1.15'i yine de kesecek mi? Eğer kesmezse marketlerden birisinde yatıracağım.

Akbank üzerinden yatır daha az kesiyor.

Matematik ortalamam 10'du zaten, çok bir şey beklememek lazım 😅 Anlaşılan paparaya bakacağım.
Paparayı sipariş ederken bile ne kadar iyi bir kart olduğunu anlıyor insan. Kart ücreti ve kargo ücreti almadılar. Ayrıca EFT/Havale, Para yatırma da vs. para kesmiyor.

Nasıl 500TL üstü ücret kesiyor? Biraz uzun bir zaman önce 790TL civarı bir para yükledim. Para kesilmedi. ( Bayağı uzun bir süre oldu ama )
Kart ile mi yatırdınız yoksa kartsız işlemlerle mi?
500₺ 5 işlem olayı kart ile yatırma için geçerli. Kartsız işlemlerle her şekilde ücretsiz yatırabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Yarın ininal kartıma para yükleyeceğim ama ne kadar para kesecek, tam hesaplayamadım. 280 TL atacağım karta ATM'den. %1.15 +1.04 TL keseceği yazıyor açıklamada. Hesapladigimda 240 TL civarı yapıyor kalan para. Şimdi merak ettiğim şey şu, eğer ATM yerine zincir marketlerden birisinde yatırırsam bu %1.15'i yine de kesecek mi? Eğer kesmezse marketlerden birisinde yatıracağım.
2 tl

Geri
Yukarı