İninal Kart Online Şifremi Unuttum

Yer
Gotham
Arkadaşlar merhaba. Sanırım benim yaşadığım şeyi hiç kimse yaşamamıştır. Öncelikle konumu kredi kartları başlığı altında açtım başka başlık uygun göremedim. Her neyse lafı uzatmıyorum konuya geliyorum.

Öncelikle arkadaşlar ben kart numaramı her şeyimi biliyorum. Fakat sıkıntı şu ki online şifremi unuttum. İninal online hesabıma giriş yapamıyorum. Şifremi değiştirmek istesem cep telefonu istiyor fakat cep telefonuna erişimim yok. Cep telefonu güncellemek istesem hesabıma giriş yapamıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen cevap verin.

Evet. Ininal ING Bank'a bağlı bir firmadır. Kartın arkasında bir numara yazması gerekiyor.
Aslında bir kaç ay önce ING ile arasındaki bağları kopardı diye biliyorum. Artık ING üzerinden para yatım da olmuyor, sadece Yaysat bayileri, PTT ve Teknosa gibi yerlerden oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı