Ininal kart şifresi nerede yazıyor?

knaqUantom

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ininal Kart hakkında iki sorum olacaktı daha bugün aldım.
1- Yaşım 12 (profile bakmayın.) 13'e 3 ay kaldı normalde ininal en az 13 diye biliyorum ama hesap oluşturmama izin verdi alışveriş yapmama izin verir mi?
2- Markette pos cihazına gideceğim kart şifresi nedir? Arkada yazan son dört hane diyorlar fakat ben uygulamada 4 haneli bir şifre oluşturdum o mu şifre yoksa arkadaki mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- yaşım 12 (profile bakmayın.) 13'e 3 ay kaldı normalde ininal en az 13 diye biliyorum ama hesap oluşturmama izin verdi alışveriş yapmama izin verir mi?
2- markette pos cihazına gideceğim kart şifresi nedir? Arkada yazan son dört hane diyorlar fakat ben uygulamada 4 haneli bir şifre oluşturdum o mu şifre yoksa arkadaki mi?

Son dört hanesi ben kullanırken oyleydi.

Uygulamadan oluşturdu isen oluşturduğun şifre. Oluşturmadı isen son 4.

1- Yaşım 12 (profile bakmayın.) 13'e 3 ay kaldı normalde ininal en az 13 diye biliyorum ama hesap oluşturmama izin verdi alışveriş yapmama izin verir mi?
2- Markette pos cihazına gideceğim kart şifresi nedir? Arkada yazan son dört hane diyorlar fakat ben uygulamada 4 haneli bir şifre oluşturdum o mu şifre yoksa arkadaki mi?

4 haneli şifre uygulamadan oluşturduysan o şifreyi kullanarak alışveriş yapıyorsun. Kart elindeyse ve kartını aktifleştirdiğin bir hesabın varsa kullanabilirsin rahatlıkla alışveriş yapabilirsin. Ama Papara kullanmanı öneririm yaşın tutuyorsa. Eğer tutmuyorsa tuttuğu gün Papara Card'a geçmeni şiddetle öneriyorum çünkü ininale dayanılmıyor

Dostum selam. İninal kullanmayalı 5 yıl olmuştur ama benim hatırladığım son 4 hanesi ile ATM ye girip ordan şifre değiştiriyosun. Benim bildiğim yöntem değişmiş olabilir yine de bi bak derim. Ayrıca ininallerde temassız özelliği olması lazım yani posta şifre girmene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı