İninal Kart Şok Market para yükleme limiti nedir?

Necmi22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün ininal Kart'ımı ininal Plus'a yuklettim limit olarak 150 bin gozukuyor ve evimin yakınında sok market var, oraya gidip 4 bin lira gibi bir miktar yukleyebiliyor muyum?

Merhaba bugün ininal Kart'ımı ininal Plus'a yuklettim limit olarak 150 bin gozukuyor ve evimin yakınında sok market var, oraya gidip 4 bin lira gibi bir miktar yukleyebiliyor muyum?
Mantıklı düşünürsek bir market 4 bin TL'yi kabul etmez. En azından benim için mantıklı değil, öbür arkadaşlara mantıklı gelebilir. Ya da belki kabul edebilir, bilemiyorum. ATM'den yükleyebilirsiniz, ya da başka bir kartınız varsa oradan yapabilirsiniz.

Enpara katrımı kaybedince dondurdum kartsız kaldım Paycell kartım vardı Amazon'dan yüklü miktarda ürün alacaktım12 bin TL Turkcell mağazası sorun var yüyleyemeyiz şu an dedi ATM veya şok marketlerde yükleniyor dedi gittim 12bin TL yükleyeceğim dedim kız yüzüme baktı burası market abi dedim bir limit var mı yok 2 TL masrafı var dedi yükledim 20 saniye sonra hesaba geçti yani sorun olmaz iki kartta ininal.

Yeni konular

Geri
Yukarı