Ininal Kart tekrar nasıl aktif hale getirilir?

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim 2 sorum olacak: Ben ininal Kart'ımı hatırlayamadığım bir sebepten dolayı kapatmıştım. Şu an kart bende ben bu kartı nasıl aktifleştirebilirim? Yoksa uğraşmamamı önerip yeni bir kart almamı mı önerirsiniz? Sonra ki sorum: İninal her ay 2 TL bizden komisyon alıyor mu? Alsa da paramız olmayınca para -'lere düşüyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba benim 2 sorum olacak: Ben ininal Kart'ımı hatırlayamadığım bir sebepten dolayı kapatmıştım. Şu an kart bende ben bu kartı nasıl aktifleştirebilirim? Yoksa uğraşmamamı önerip yeni bir kart almamı mı önerirsiniz? Sonra ki sorum: İninal her ay 2 TL bizden komisyon alıyor mu? Alsa da paramız olmayınca para -'lere düşüyor mu?

FUPS veya Papara oneririm.

Hiç ugrasmamani direkt Papara kart almanızı öneririm. Avantajı Ininal'e göre çok daha fazla.

Sorunuzun cevabı Ininal resmi sitesinde verilmiş buyurun:

"Ininal Kart'ınızda bakiye varsa kartınızla işlem yapmasanız da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır. İçinde bakiye olmayan kartlardan aylık kullanım ücreti alınmaz."

Büyük ihtimal bu problemle uğraşmayıp bende Papara alacağım ama arkadaşım söyle demişti; Papara'ya kayıt olmak için kendi T.C. no ve annenin T.C. numarasını vermen gerek demişti. Doğru mudur bu?
Bilgilerinizi doğrulamak, gerçek bir kişi olduğunuzu ispat edebilmek için kendi TC'nizi verdiğiniz doğru. Normal hesap acacaksaniz istemez, sadece kart sipariş etmek ve hesabınızı aktif etmek için ister. Anne TC'si istemiyor. 13 yaş ve üzeri kullanım içindir.

Edit: Yasal zorunluluktan dolayı kart siparişi 18 yaş altı kullanıcılar için veli izni istiyormuş, velinizin de kendisine bir hesap açıp veya SMS ile onaylaması gerekiyormuş veya onaylatmadan onaysız hesap olarak kısıtlı limitlerle kullanabiliyorsun. Siteden detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz. @cay ıcen kedy

Son düzenleme:
Papara kartını almak kaç TL peki? İninal 10 diye biliyorum sadece.
Kart çeşitleri var, görünüşlerine göre değişiyor. Standart renkli kartın fiyatı 5 TL. Ben 3 tane sipariş etmiştim, 3'ünü de kullanıyorum. Birisini kaybedince iptal etmistim hatta. Banka kartı ve sanal kart için tavsiye ederim Papara'yı, neredeyse tüm bankalardan hesabi olan birisiyim.

Edit: İmla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı