İninal Kart yükleme limiti var mı?

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
Migros'tan İninal karta 770 TL yükleyebilir miyim? Şok'a gittim, Şok 300 TL dedi.
ATM'den denedim, telefonun şarjı yoktu, uygulama açık değildi, (alakası var mı bilmiyorum) bankanız onay vermiyor dedi. Şimdi Migros'a kaldım. Limit var mıdır Migros'ta? Ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Migros'tan ininal Kart'a 770 TL yükleyebilir miyim? Şok'a gittim, şok 300 TL dedi.
ATM'den denedim, telefonun şarjı yoktu, uygulama açık değildi, (alakası var mı bilmiyorum) bankanız onay vermiyor dedi. Şimdi Migros'a kaldım. Limit var mıdır Migros'ta? Ne kadardır?

Evet var 700 veya 1000 arası tam olarak ne kadar bilmiyorum şoktan parça parça yükleyebilirsiniz 300+300+170 gibi.

Evet var 700 veya 1000 arası tam olarak ne kadar bilmiyorum şoktan parça parça yükleyebilirsiniz 300+300+170 gibi.

Evet ama günlük 300 çok uzun sürer hemen yarın halletmek istiyorum.
Aylık yükleme limiti 1.250 TL.

Migros'dan bahsediyorsun değil mi ininal limiti günlük 1250 TL biliyorum ben Migros limiti soruyorum.
Maksimum 1.250 TL yükleyebilirsiniz.

Migros'dan bahsediyorsun değil mi ininal limiti günlük 1250 TL biliyorum ben Migros limiti soruyorum.

Evet ama günlük 300 çok uzun sürer hemen yarın halletmek istiyorum.

Yok çalışana derseniz yapabilir ben 550 TL yükleyecektim 300+250 yapabiliriz dedi.

Geri
Yukarı