ininal Kart'a EFT nasıl yapılır?

Enes_Kayikji

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Halkbank üzerinden kendi ininal kartıma havale/eft yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Hangi bilgileri girmem gerekiyor? Gireceğim bilgileri nereden görebilirim?

İninal'a giriş yaptıktan sonra TL Hesabı çıkacak karşına, para yükle diye bir seçenek var ona bas. Sonra Havale/Eft ile seçeneğine bas ve banka olarak "diğer bankalardan"ı seçmen gerekecek çünkü Halkbank diye bir seçenek yok. Karşına para yükleme bilgileri çıkacak, gerisini halledersin diye düşünüyorum.

Tamamdır hallettim teşekkürler.

İninal'a giriş yaptıktan sonra TL hesabı çıkacak karşına, para yükle diye bir seçenek var ona bas. Sonra Havale/Eft ile seçeneğine bas ve banka olarak "diğer bankalardan"ı seçmen gerekecek çünkü Halkbank diye bir seçenek yok. Karşına para yükleme bilgileri çıkacak, gerisini halledersin diye düşünüyorum.

İninal'a giriş yaptıktan sonra TL hesabı çıkacak karşına, para yükle diye bir seçenek var ona bas. Sonra Havale/Eft ile seçeneğine bas ve banka olarak "diğer bankalardan"ı seçmen gerekecek çünkü Halkbank diye bir seçenek yok. Karşına para yükleme bilgileri çıkacak, gerisini halledersin diye düşünüyorum.

Doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı