İninal Kart'a nasıl para yüklenir?

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Dün İninal kartıma para yüklemek için PTT Matik'e gittim. Kartı tanıdı fakat arayüz değişmiş ve para yatırma sekmesi kalkmış. Yakınlarda ING, Migros gibi para yatırabileceğim bir yer yok. Başka ATM'lerden para yatırma işlemi yapabilir miyim? Yapabiliyorsam nasıl? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı ATM'lerde çalışmayacaktır zira anlaşmaları yok. Kredi veya banka kartı üzerinden EFT yapılabiliyor.

Dün İninal kartıma para yüklemek için PTT Matik'e gittim. Kartı tanıdı fakat arayüz değişmiş ve para yatırma sekmesi kalkmış. Yakınlarda ING, Migros gibi para yatırabileceğim bir yer yok. Başka ATM'lerden para yatırma işlemi yapabilir miyim? Yapabiliyorsam nasıl? Teşekkürler.
Eskiden vardı neden kaldırıldı ki?

Yazdığın sorunun aynısını yaşıyordum İninal desteğe yazdım, verdikleri cevabı olduğu gibi yapıştırıyorum aşağıya.

Merhaba,
İş Bankası, Garanti, Yapı ve Kredi, Denizbank, Akbank, Şekerbank, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat, Kuveyt Türk ve Al Baraka ATM'lerinden % 1,15 + 1,04 TL ücreti karşılığında kartlı olarak bakiye yüklemesi yapılabilmektedir. Örneğin ATM’ye 50 TL yatırdığınızda 1,62 TL ücret ödersiniz ve kartınıza 48,38 TL yansır.

--
Saygılarımızla,

ininal Kart Destek Ekibi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı