İninal Kart'a Şok'tan para yüklenmiyor

Abdullah0307

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Oturduğum mahalleye ATM'ler gerçekten de uzak kalıyor. Ben de kartıma para yüklemek istediğim zaman yakınımda bulunan 3 Şok'tan birisine gidiyorum. Kartıma para koyacaktım. Birine gittim ve "Sistem hata veriyor" dediler. Öbüründe de, öbüründe de. Bu olay 2 gün önce oldu ama. Şu an çıkıp koyacağım ama aynısını derler diye korkuyorum (üşeniyorum). Son iki gün içinde İninal'ine Şok'tan para koyan var mı? Çalışıyor mu?

İninal mı kaldı hocam, Papara var miss gibi, hem şokta indirim yapıyor Papara.

Sistem bozuk falan değil bende çok gidiyordum hep bozuk derlerdi ama başka şoka gittiğimde yüklemişlerdi yani onlar bilerek yüklemek istemiyorlar bana kalırsa, ininal kullanmayı bırakmanı öneririm.

İninal mı kaldı hocam, Papara var miss gibi, hem şokta indirim yapıyor Papara.
İninali basit diye kullanıyorum hocam. Neden bilmiyorum ama kullanmaya da devam ediyorum.

Sistem bozuk falan değil bende çok gidiyordum hep bozuk derlerdi ama başka şoka gittiğimde yüklemişlerdi yani onlar bilerek yüklemek istemiyorlar bana kalırsa, ininal kullanmayı bırakmanı öneririm.
Hocam öyle olabilir ama benim 3 Şok Marketin birinde kasiyerle biraz samimiyiz. Bence yalan söylemezdi.

Selam. Oturduğum mahalleye ATM'ler gerçekten de uzak kalıyor. Ben de kartıma para yüklemek istediğim zaman yakınımda bulunan 3 şok'tan birisine gidiyorum. Kartıma para koyacaktım. Birine gittim ve "sistem hata veriyor" dediler. Öbüründe de, öbüründe de. Bu olay 2 gün önce oldu ama. Şu an çıkıp koyacağım ama aynısını derler diye korkuyorum (üşeniyorum). Son iki gün içinde ininal'ine şok'tan para koyan var mı? Çalışıyor mu?

Ben geçen pazar soktan karta 73 TL yükledim çalışıyor.

Selamlar. Oturduğum mahalleye ATM'ler gerçekten de uzak kalıyor. Ben de kartıma para yüklemek istediğim zaman yakınımda bulunan 3 Şok'tan birisine gidiyorum. Kartıma para koyacaktım. Birine gittim ve "Sistem hata veriyor" dediler. Öbüründe de, öbüründe de. Bu olay 2 gün önce oldu ama. Şu an çıkıp koyacağım ama aynısını derler diye korkuyorum (üşeniyorum). Son iki gün içinde İninal'ine Şok'tan para koyan var mı? Çalışıyor mu?
İsmail Kartal diye okudum bir anlığına şaşırdım ne alaka diye :D Bazı kasiyerler beceremiyor ya da sorun oluyor. Papara kullansan bile atm uzakta kalıyormuş zaten. Tek çaren o zaman şoklardan birinde yapılması kalıyor artık.

İsmail Kartal diye okudum bir anlığına şaşırdım ne alaka diye :D Bazı kasiyerler beceremiyor ya da sorun oluyor. Papara kullansan bile atm uzakta kalıyormuş zaten. Tek çaren o zaman şoklardan birinde yapılması kalıyor artık.
Teşekkür ederim hocam. Baştaki alaka güldürdü gerçekten 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı