İninal karta uzun süre sonra para yüklemek

BraveVR

Kilopat
Ben yarın ininal kartıma 100 TL yükleyip PUBG ve Rainbow Six almayı düşünüyorum. Ben bu parayı yatırınca kart içinden daha önceki ayların komisyonunu yani kartı kullanmanın yanında 1 TL veya 2 TL tam hatırlamıyorum, içinden yüklediğim paradan önceki ayların parasını keser mi? Çünkü ben karta para yüklemeyeli 6-7 ay oluyor bi sıkıntı çıkarır mı? Yani keserse de ne kadar gider o 100 TL den yada kestiği paradan kalanla PUBG ve rainbow six alacak para kalır mı? Şimdiden cevaplayan arkadaşlar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığın parayı hemen Steam'e geçirirsen sıkıntı yaşamazsın eve gittiğin gibi hemen at. Ben de birkaç ay önce uzun süre para atmadığım zaman 1-2 lira komisyon çekecek mi diye düşünürdüm ama çekmedi.

İninal sistemi parayı yüklediğiniz ay aktif olup yükleme yapmadığınız zaman borç gibi biriktirip siz yükleyince tahsis etmez. Oyunları aldıktan sonra paranız kalırsa o zaman o ayın ödeneğini alır

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı